• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Kumanda Tipi

   Renk

   Kanat Çapı Boyutu

   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   626,16 USD + KDV
   24.843,62 TL
   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   635,89 USD + KDV
   25.229,91 TL
   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   658,78 USD + KDV
   26.138,17 TL
   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   722,25 USD + KDV
   674,25 USD + KDV
   26.751,64 TL
   %6,6
   Mat Gümüş Tavan Vantilatörü
   675,05 USD + KDV
   26.783,58 TL
   Bu kategoride toplam 219 ürün listeleniyor.

   Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Firma olarak Modern tavan vantilatörü noktasında rakip tanımıyor olmamızın haklı nedenleri var elbette. Bir teknolojik bir cihaz olmasından öte kaliteli, şık, gelişmiş ve son trend ürünler olarak tasarım yapmaktayız.
   Aydınlatmalı tavan vantilatörleri de ürünlerimiz arasında sıkça tercih edilen, en iyi vantilatörler arasında yerini almaktadır. Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanım imkânı sağlayan vantilatörler özellikle aydınlatma, sessizlik, serinlik anlamında çok başarılı parçalar olarak bilinmektedir. Kullanım açısından çok yönlülük sağlayan aydınlatmalı tavan vantilatörleri kurulum açısından da oldukça kolaydır.

   Pervaneli Avize

   Bir cihazdan en fazla ne kadar fayda sağlanması gerekiyorsa daha fazlasını veren cihazları icat ettik. Vantilatör noktasında elde ettiğimiz başarılar firmamız adına oldukça önemlidir.
   Pervaneli avize modeli de firmamızın en gözde ürünlerindendir. Pervane sistemiyle havalandırma görevini, avize sistemiyle aydınlatma görevini başarıyla yerine getirmektedir. Dış mekân vantilatörler ise vantilatörlerin yalnızca iç mekâna ait bir cihaz olması düşüncesini yıkarak modern ve en trend cihazlar arasında yerini almaktadır.
   Ahşap tavan vantilatörleri ile ahşabın eşsiz görünümünü alanlarınıza yansıtmaktayız. Her alana uyum sağlayan ahşap yapılanmasıyla hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda oldukça tercih edilen vantilatör modellerindendir. Modern ürün çeşitleri ile farklı renk ve tasarımlardan oluşan kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

   En İyi Vantilatör

   En iyi vantilatörden bahsederken firmamızın adının geçmemesi imkânsız. En iyi tasarımlarla en trend ürünleri oluşturan Hunter Fan, Dünyanın en iyi vantilatör üreticisi olarak piyasada ilk sırada yerini almış bir markadır. Gelişmiş düzey teknolojiden yararlanarak Hunter Fan mühendislerince hazırlanmış ve tecrübe temelli oluşturulan ürünlerimiz için her kolaylığı müşterilerimize sunmaktayız.
   Vantilatör yedek parçaları noktasında da çeşitli ürünlere sahip olmakla birlikte en kaliteli ve güvenilir parçaları sitemizde bulmak mümkündür. Vantilatör parçaları ve farklı vantilatör seçenekleri ile her ürünün teminatını sağlamaktayız. Aydınlatma anahtarı, uzaktan kumanda vantilatör, yön anahtarı ve daha onlarca çeşit arasından ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz.
   Hunter firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve güvencesi temel hedefimizdir. Ürünlerimizden sağlanacak her fayda bizlere mutlu bir geri dönüş olarak yansımaktadır. Özellikle vantilatör yedek parçalarını da olası her duruma karşı sitemize eklemiş bulunmaktayız. Ürünlerimize ulaşmak için sitemizi inceleyebilir, telefon ile bize ulaşarak yetkili personellerimizden bilgi alabilir ya da daha detaylı bilgi için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.