• Tüm Kategoriler
  • Daha Serin Bir Gece Uykusu için Tek İhtiyacınız Vantilatör

   Daha Serin Bir Gece Uykusu için Tek İhtiyacınız Vantilatör


   Yaz aylarının ilk yarısını beklenmedik şekilde serin geçirmiş olsak da, Temmuz ile bastıran sıcaklar yine mevsim normallerinin üzerine çıktı. Ne gündüz ne gece, deyim yerindeyse "yaprak kıpırdamıyor". Kapıyı-camı açıp yatsak da, geceleri sıcaktan terleyip, sabaha sırılsıklam uyanmak adeta yeni normalimiz oldu.
   Oysa, özellikle geceyi çok daha serin ve ferah geçirmek elimizde. Bunun için ne yapmanız gerektiğine geçmeden önce, küçük bir teknik bilgi paylaşalım: Isı her zaman aşağıdan yukarı doğru hareket eder. Bu nedenle herhangi bir ortamdaki en serin hava, yer yüzeyindedir. Bu serin havayı yukarı taşımak ve odanın içinde dağılımını sağlamak için ise tek ihtiyacınız bir tavan vantilatörü !
   Ayaklı vantilatörler Gece uykusunda vantilatörü doğrudan size hava verecek şekilde ayarlamak, çeşitli sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilir. Bunun yerine, tavan vantilatörü kullanın. Böylelikle yerdeki serin hava yukarı doğru hareket eder ve size çok daha doğal, sağlıklı bir serinlik sağlanmış olur.
   Püf noktası: Havayı tavandan etek şeklinde yayar ve havanın vucüda direk teması kesmiş olur..
   Peki, tavan vantilatörünü  tam olarak nereye koymak gerekiyor?
    Tavan Vantilatörünüzü seçeceğiniz boyuta göre takılacak yer farklılık gösterebilir. Bunun için size deneyimli teknik ve satış ekibimiz yardımcı olacaktır
   Püf noktası:  Hunter Tavan vantilatörüleri ömür boyu sessiz ve motor garantilidir.
    

   20.06.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

    

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi


   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. Taşlı Yol Sok. No: 2/1 34734 Kadıköy / İstanbul
   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü  Google Hunter Tavan Vanitlatörü  Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü  pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube  tumblr  onedio  dailymotion  foursquare

    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.