• Tüm Kategoriler
  • Dış Mekan Tavan Vantilatörü - ETL®Nemli Mekan

   dış mekan tavan vantilatörü
   Tavan pervanesi, çevrenize ve yaşam alanlarınıza konfor sağlamanın yanı sıra, artık dekorasyonda da önemli bir öğe haline geldi. Farklı mekan türleri için uyum sağlayan koleksiyonlar geliştiren Hunter Fan Company  tasarım ekibi  Çağdaş çizgilerin yanı sıra dış mekan, balkon ve bahçe gibi ıslak alanlarda kullanılabilen, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarıyla üretilen ürünleri sizler için tasarladı.

    dış mekan vantilatörü         dış mekan tavan pervanesi         dış mekan tavan vantilatörü

      
   Hunter Fan Dış Mekan Fanları Sizi Her Zaman Bir adım Öne Taşır

     Hunter Fan , yüksek kaliteli ve yenilikçi tasarımı, yaşam alanlarınızın ayrılmaz bir parçası olma noktasına getirmek için titizlikle inşa edilmiştir. Ne de olsa, stil ve konfor sizin iyiliğiniz için çok önemlidir. Dış mekan ürün hattı, yüksek dayanıklılıktaki malzemelerden yapılmıştır ve Extreme Elements ™  contasına sahiptir. Kompozit  kanatlar, dayanıklılık ve estetiği sağlayan yüksek mukavemetli hibrid malzemeden yapılmıştır. Hunter Fan’ın bir diğer yeniliği, bıçakların dengesini sağlayan, çalışma sırasında sallanmayı ve salınımı engelleyen Auto Balance®  teknolojisidir. Hunter Fan Türkiye Distribütörü Oğuzhan Vantilatör ' den ömür boyu motor garantili ürünlere sahip olabilirsiniz.

   23.3.2020

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.