• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Kumanda Tipi

   Renk

   Kanat Çapı Boyutu

   Dış Mekan Tavan Vantilatörü
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Mat Siyah Tavan Vantilatörü
   669,49 USD + KDV
   14.869,03 TL
   Bu kategoride toplam 108 ürün listeleniyor.

   Dış Mekân Vantilatör

   Hunter Fan Tavan Vantilatörü size daima bir cihazdan fazlasını sunmaktadır. Aydınlatma ve verimlilik açısından eşi benzeri olmayan farklı tasarımları hazırlamaktan mutluluk duymaktayız.
   Dış mekân vantilatörleri yaşam alanlarımızın yanı sıra dış mekânları da oldukça modern, mimari ve ilgi çeker hale getirmektedir. Dış mekân vantilatörleri ile her alana uyum sağlayacak, tüm dikkati üzerine çekecek cihazlar üretmekteyiz. Çok çeşitli aydınlatma seçeneği, kanat çeşitleri ve çeşitli gövde modelleri ile dış mekân vantilatörü modellerimizi ve diğer cihazları özenle hazırlamaktayız. Aydınlatmalı vantilatörler, ömür boyu garantili vantilatörler, sessiz vantilatörler yine eşsiz tasarımlarla firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

   Pervane Vantilatör

   Firmamız havaya yön verme prensibi ile çalışan makinelerin ötesinde çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran teknolojik cihazlara sahiptir. Pervane vantilatör kimi zaman geri plana attığımız ürünler olarak bilinse de her eve mutlak surette gereklidir. Her yaşam alanında bir aydınlatmalı tavan vantilatörünün, sessiz vantilatörün bulunması hem verimlilik hem de aydınlatma açısından büyük oranda fayda sağlayacaktır.
   En iyi tavan vantilatörü markaları arasında ilk sırada yer almamızın asıl kaynağı ise temelde tek bir görev üzerine kurulan vantilatörleri en ileri cihaz teknolojileriyle birleştirerek eşsiz bir ürüne dönüştürmemizdir.

   Vantilatör parçaları

   Yaşam alanlarımıza iyice yerleşen tavan tipi vantilatör ürünleri ürün sahibine verimlilik açısından kazanımlar sağlamaktadır. Tavan fanı serinletme, hava sirkülasyonunu kontrol etme gibi asıl görevlerini yerine getirmenin yanı sıra enerji kontrolü de sunmaktadır. Firmamızda üretilen vantilatörler ömür boyu garantili olma, enerji tasarrufu ve tamamen sessiz çalışma gibi teminat özellikleriyle müşterilerin güvenini büyük oranda kazanmaktadır.
   Dekoratif açıdan muazzam bir görünüme sahip olan cihazlar, ortama göre renk ve şekil seçenekleriyle daha da kullanışlı bir hal almaktadır. Yaşam alanlarınızın mimari düzenine ve müşterilerin kişisel zevk ve tercihlerine göre tasarlanabilen bu cihazlar, kurulum sonrasında iç ve dış alanlarda dikkat çekici aksesuarlar olarak görülmektedir. Her mekânın vantilatöre ihtiyacı olduğunu belirtmek verimlilik ve enerji kullanımı açısından oldukça önemlidir.
   Vantilatör yedek parçaları ve vantilatör seçeneklerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, renk ve tasarım seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92



   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.