• Tüm Kategoriler
  • Duvar Vantilatörü Nedir?

   Son yıllarda hem sağlıklı ilgili sonuçlarının ortaya çıkması hem de satın alma ve enerji maliyetlerinin yükselmesi nedeniyle klimalara olan ilgi azalmış durumda. Benzer şekilde vantilatör modellerine olan ilgi de yükselmiş durumda. Örneğin tavan vantilatörü, duvar vantilatörü ve sarhoş vantilatör gibi modeller işlevsel ve estetik olarak insanların ilk tercihi haline gelmeye başladı. Peki tavanda ya da duvarda asılı şekilde kullanılabilecek olan duvar vantilatörü nedir, ne işe yarar ve ne gibi özellikler ile birlikte gelir?

    

   Duvar Vantilatörü Nasıl Kullanılır?

    

   Duvar vantilatörü modelleri tavana ya da duvara asılarak kullanılabilir. Bu tarz vantilatörlerin tercih edilmesinin en önemli nedeni, kafa kısmının 360 derece, tüm odayı ya da mekanı serinletecek şekilde dönebiliyor olmasıdır. Ayrıca ortam içerisindeki hava homojen olarak dağıldığından sağlıkla ilgili risklerin ortaya çıkması söz konusu değildir. Ayrıca bu tarz vantilatörler ortamdaki kötü kokuların ya da gözle görülmeyen partiküllerin uzaklaştırılması konusunda da son derece etkilidir.

    

   Duvar vantilatörü ya da duvar pervanesi seçerken doğru markaya yönelmek büyük önem taşır. Bu yüzden duvar vantilatörü ya da tavan vantilatörü seçerken Hunter Fan ya da Fanimation gibi ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunan markalara yönelebilirsiniz. 
    

   Duvar Vantilatörü Özellikleri

    

   Piyasada çok sayıda duvar tipi vantilatör ile karşılaşmak mümkün. Fakat bunların büyük bir kısmı işlevsel olarak görevini ifa ediyor olsa da, estetik olarak çok fazla şey sunmaz. Eğer ortam dekorasyonuna uyum sağlayacak estetik bir model arıyorsanız, Fanimation markası tarafından geliştirilen The Extraordinaire modelini tercih edebilirsiniz. Fanimation markasının bu estetik modelinin öne çıkan tasarım özellikleri ve teknik özellikleri şu şekilde:

    
   • Satin nikel (fırçalanmış nikel) renginde bir gövdeye sahiptir,

   • Dış mekanlarda ya da nemli mekanlarda kullanılabilir,

   • 3 adet metal kanadı ve siyah bir kafesi bulunur,

   • 25 derecelik açı ile 360 derece dönebilir,

   • 65 watt motor gücü bulunur,

   • 3 kademeli duvar kumandası ile yönetilir,

   • 52,71 cm dikey ve 45,72 cm yatay salınıma sahiptir.

    

   Tüm bu özelliklerin yanı sıra ömür boyu ve sessizlik garantisi ile geldiğinden, oluşabilecek muhtemel sorunların tamamını önlemiş olursunuz. Yani sonuç olarak hem işlevsel olarak katkı sağlayan, hem estetik değerleri ile ortam dekorasyonunun bir parçası haline gelen hem de ömür boyu kullanabileceğiniz bir duvar vantilatörü sahibi olmuş olursunuz. 
    

   Duvar Vantilatörü Nereden Alınır?

    

   Tüm alışverişlerde sorunsuz bir alışveriş deneyimi için güvenilir markalara yönelmek gerekir. Özellikle konu i?nternet üzerinden alışveriş ise, seçtiğiniz online mağazanın büyük önemi bulunur. Bu yüzden herhangi bir mağazadan alışveriş yapmadan önce i?nternet ortamındaki kullanıcı geri dönüşlerini okumalı, mağazanın işbirliği kurduğu markaları incelemeli ve müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek markanın kurumsallığı hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Böylelikle alışveriş ile ilgili oluşabilecek riskleri de minimize etmiş olursunuz.


   Eğer seçtiğiniz online mağaza dünyanın önde gelen markalarının yetkili satıcısı konumunda bulunuyorsa, o online mağaza güvenilir demektir. Nitekim tavanvantilatoru.com bugün Fanimation ve Hunter Fan markalarının yanı sıra Breeze, Beacon Oğuzhan ve Modern Fan gibi markaların da yetkili satıcısı konumundadır. Bu yüzden Türkiye’nin lider tavan vantilatörü mağazası olarak kabul edilir. Üstelik tüm müşterilerine yedek parça ve yetkili servis desteği de sunmaktadır. Siz de aradığınız duvar vantilatörü ürününü sorunsuz bir alışveriş deneyimi ile ekonomik duvar vantilatör fiyatları ile almak isterseniz, tavanvantilatoru.com adresini tercih edebilir, hayalini kurduğunuz duvar vantilatörüne kısa süre içinde kavuşabilirsiniz.

   27.5.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.