• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Renk

   Kumanda Tipi

   Kanat Çapı Boyutu

   Geniş Alan Tavan Vantilatörü
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Endüstriyel Vantilatör
   6.237,00 USD + KDV
   247.461,96 TL
   Endüstriyel Vantilatör
   6.489,00 USD + KDV
   257.460,42 TL
   1.106,10 USD + KDV
   43.886,29 TL
   Bu kategoride toplam 31 ürün listeleniyor.

   Geniş Alanlara Göre Tavan Vantilatörü

   Geniş Alanlara Göre Tavan Vantilatörü, alıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteren tavan vantilatörleri odaya göre de seçilebilir. Çünkü tavan vantilatörlerinin fonksiyonelliği odanın yapısına göre değişiklik gösterebilir. Odanıza uygun seçeceğiniz tavan vantilatörü ile mekanlarınızda hem ısı kontrolünü hem de nem kontrolünü sağlayabilirsiniz.
   Tavan vantilatörü konum olarak tavana monte edildiğinden bu isimle adlandırılmıştır. Tavanın özelliklerine göre farklı çeşitlerdeki vantilatör modellerine bakmanızda fayda vardır. Tavan vantilatörü seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok husus vardır. Bu noktada kullanılan malzeme, alanınızın metrekaresi, montesi yapılacak tavanın yüksekliği gibi pek çok özelliği göz önünde bulundurmalısınız. İşiniz zor gibi gözükse de Hunter Fan Türkiye olarak sorularınızı her zaman cevaplamaya ve sizlere yardımcı olmaya hazırız!
   Geniş alanlara göre tavan vantilatörü tercihi yapmak sanıldığından daha zor olabilir. Piyasada yüzlerce tavan vantilatörü çeşidi arasında kaybolabilirsiniz. Bu durumda teknik bir bilgiye sahip değilseniz, uzman kişilere danışmanız ve işi onlara bırakmanız en doğru karar olacaktır. İlk başta karar vermeniz gereken nokta tavan vantilatörünü nasıl bir odada kullanacağınızdır. Çünkü mekânın büyüklüğü, tavanın yüksekliği gibi birçok etmen seçeceğiniz tavan vantilatörünün özelliklerini belirleyecektir. Örneğin; motor gücü, pervane sayısı ve salınım özelliği bu faktörlere göre değişiklik gösterecektir.
   Geniş alanlı mekânlarda ısının kontrol altına alınması için motor gücü yüksek, salınım özelliği iyi olan yani sarsıntısız tavan vantilatörlerinin seçilmesi gerekir. Ayrıca vantilatörün pervaneleri küçük ve sayıca az olmamalıdır. Satın alacağınız tavan vantilatörünün özelliklerinin iyi tanınması gerekir. Geniş alanlı mekânlarda hava sirkülasyonunun doğru sağlanması gerekir. Bu da doğru tercih edilmiş tavan vantilatörü ile mümkün olmaktadır. Geniş alanlı mekâna uygun olmayan bir tavan vantilatörü tercih ettiğinizde bahsettiğimiz sirkülasyonda bir dengesizlik olacaktır. Bu durum ürünün motor ömrünü dahi kısaltabilir.
   Bundandır ki Hunter Fan; sizlerin ve evlerinizin ihtiyaçlarına uygun birbirinden şık tavan vantilatörlerini sizlerle buluşturmaktadır. Geniş alanı olan bir yaşam alanınız ya da mekânınız varsa ve bu oda için tavan vantilatörü arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz! Sitemizi ziyaret ederek odanız için en uygun, en kaliteli tavan vantilatörünü satın alabilirsiniz. Web sitemiz hunterfan.com.tr üzerinden satın aldığınız her bir ürün ömür boyu garantili olduğundan uzun yıllar güvenle kullanım sağlayabilirsiniz.

    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92



   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.