• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Oğuzhan Vantilatör

    

       Firmamız, 1886 yılında kurulmuş, dünyanın en eski ve kaliteli tavan vantilatörü imalatçısı olan HUNTER FAN markasının Türkiye‘ deki tek distribütörüdür. Hunter Markası‘ nın üretmekte olduğu tavan vantilatörleri; serinletme, hava sirkülasyonunu kontrol etme, bunları yaparken az enerji harcama, ömür boyu garantili olma, tamamen sessiz çalışma gibi teminat özelliklerinin yanısıra, yaşam alanlarınızın dekoratif düzenine, özel olarak tasarlanmış geniş ürün yelpazesi sayesinde şık ve mükemmel uyumluluk sağlayan, prestijli aksesuarlardır. Aşağıdaki internet adreslerimizden ürünlerimizi inceleyebilir, istediğiniz zaman bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    

       Firmamız, kurulduğu 1996 yılından bu tarihe kadar kazandığı tecrübe ile hizmet gücünü ve ihtiyaç duyulan tüm bilgiyi değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

    

   HUNTER OLARAK, 130 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR KALİTE VE İŞÇİLİK STANDARTLARINI BELİRLEDİK.

    

       Elbette, modern tavan vantilatörüni biz icat ettik ve her gün bunu mükemmelleştirmek için yeni yollar buluyoruz. Bu, bizim mücadelemiz ve tutkumuz. Çünkü tavan vantilatörü özel bir şey. Yalnızca bir cihazdan daha fazlası. Aynı zamanda inanılmaz derecede işlevsel olan ince bir mobilya parçası. Başka hangi ev eşyaları, her odada konfor, enerji verimliliği ve estetiği en üst düzeye çıkarabilir? Çünkü fanlarımızı burada, Amerika Memphis'te tasarlıyoruz, en son trendleri ve teknolojileri fanlarımıza dahil ederek endüstrinin en ön saflarında kalabiliyoruz. Bunları daha sonra, ömür boyu sürecek bir sessizlik sağlamak için belirlenmiş standartların ötesinde titizlikle test edebiliyoruz. Sessiz performans sağlarken, yıllarca dayanıklılık sunabilmek bizim en önemli işimiz.

    

   İLHAM VERMEK İÇİN TASARLADIK 

    

       Tavan vantilatörünün bir cihazdan daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Hunter Tavan Vantilatörü ile verimlilik ve stil arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, hepsine sahip olabilirsiniz! Yaşam alanınız için mimari ilgi çeken yüksek performanslı tavan vantilatörleri yaratıyoruz. Günümüzün Hunter Vantilatörleri' ni, daha önce hiç olmadığı kadar fazla aydınlatma seçeneği, kanat kaplamaları, montaj seçenekleri ve çok güzel hazırlanmış gövde modelleri ile beğeninize sunuyoruz. 

   Tavan Vantilatörü

    

   HunterFan Vantilatör

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.