• Tüm Kategoriler
  • Hunter’ın Eşsiz Serinliği: Kennicott


   Hunter Fan olarak kalite ve donanımı ön planda tutarak modern ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Son zamanlarda tavan vantilatörü çeşitlerine olan ilgi ve alakadan kaynaklı olarak en yeni ve muazzam ürünleri sizlerin beğenisine sunduk.

   siyah tavan vantilator

   Haziran ayının gelmesiyle birlikte bunaltıcı ve kavurucu sıcaklara alternatif bir çözüm olarak tavan vantilatörü çeşitleri sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Bu noktadan hareketle şık ve modern çizgide ilerleyerek dekoratif ürünler geliştirdik. Yeni gelen ürünlerimiz yaz aylarında görülen bunaltıcı havalar ve kış aylarında görülen dondurucu soğuklar için çözüm odaklı çalışma sağlamaktadır. 

   Yeni gelen ürünlerimizden bahsetmeden önce kullanım amacına göre farklı boyut ve modellerde üretildiğini belirtmek isteriz. Hava sirkülasyonu noktasında yüksek performans sağlayan bu ürünler, ortam havasının yönünü değiştirerek ısı değişimleri gerçekleştirir. 

   Bilindiği üzere tavan vantilatörü kullanım amacına göre: Dekoratif, ev tipi ve sanayi tipi tavan pervaneleri olmak üzere üçe ayrılır. Bu sıralamada yer alan tüm ürünler Hunter Fan bünyesinde piyasaya sunulmaktadır. Aynı zamanda ürettiğimiz tüm tavan pervaneleri, ısıtma-soğutma fonksiyonundan ziyade dekoratif amaçla kullanılır. Bu sebeple seçimlerinizde görselliği ön planda tutabilirsiniz.

   Yaşam alanlarınıza en çok yakışan şık ve modern tasarımlara bizimle sahip olabilirsiniz! 

   Modern Görünümüyle: Kennicott Taze Beyaz

   beyaz tavan vantilator

   Muazzam bir ürüne sahip olmayı kim istemez ki? Tam da bu düşünceden hareketle sizler için şahane ürünler tasarladık. Hem zarif hem de şık olmayı başaran tavan vantilatörleri, anlamlı bir tercih olacaktır.

   Hunter Fan bünyesinde üretilen Kennicott Taze Beyaz, görselliği ve çalışma prensibiyle yurt dışındaki kullanıcıların odak noktası halini almıştır. Temel olarak gövde renginin taze beyaz ile kaplanmış olması sadeliğin temsili olarak değerlendirilmektedir. Genellikle dış mekân tavan vantilatörü olarak kullanılan Kennicott, görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Görselliğini merak edenler aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilir.

   Yukarıda göründüğü üzere 6 adet kanattan oluşan tavan pervanesi, 112 cm kanat çapı boyutu ile sıklıkla tercih edilen ürünlerimizin arasında yer almaktadır. Özellikle sade ve şık ortamların öncüsü olan Kennicott Taze Beyaz, duvar kumandası ile kontrol edilebilmektedir.

   Balkonlarınızda, teraslarınızda ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz tavan pervanesi, farklı renklerle de bütünleşmektedir. Bu bağlamda koyu renkler sevenler için Kennicott Mat Siyah önerilmektedir. Aynı özelliklerle bütünleşen ve görsel şölen yaratan bu ürünler, Hunter Fan aracılığıyla piyasaya sunulmaktadır.

   Ürün detayları ve diğer tüm bilgiler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

   Grinin En Güzel Tonu: Hunter - Kennicott Mat Gümüş

   Son zamanlarda gri renginin hâkim olduğu mekanlara sıklıkla rastlamaktayız. Özellikle iç mekân ve dış mekân tasarımlarında açık gri, koyu gri, füme ve grinin tonları tercihlerin odağı halini almıştır. Duvar renginden koltuk takımlarına kadar gri hakimiyeti olan yaşam alanlarına bir öneriyle geldik.

   Hunter Fan’ın yenilikçi ve modaya uyumlu tasarımları, sizler için muazzam bir olanak sunmaktadır. Firmamız bünyesinde geliştirilen tasarımlarımızdan birisi olan Kennicott Mat Gümüş, görünümüyle kullanıcıları mest etmektedir.

   Yukarıda göründüğü üzere gövde renginin mat gümüş rengiyle tamamlanması, modernlik ile bütünleşmektedir. 6 adet mat gümüş plastik kanatları ile muazzam bir hava sirkülasyonu sağlayacağından emin olabilirsiniz! 

   gumus tavan vantilator

   Kennicott Mat Gümüş ürününün LED Aydınlatma özelliği, rahatlığı açısından kullanıcıların tercih oranını artırmaktadır. Aynı zamanda duvar kumandası ile sağlanan kontrolü sayesinde rahatlık ve konforu en üst seviyeye ulaştırmaktadır. Peki, garanti kapsamında ne gibi alternatifleri var? Bu soruya Hunter Fan olarak şöyle cevap verebiliriz;

   “Hunter Fan bünyesinde üretilen her üründe olduğu gibi Kennicott Mat Gümüş vantilatöründe de ömür boyu motor ve sessizlik garantisi mevcuttur.” Bu bağlamda rahatlıkla tercih edeceğinizi belirtmek isteriz. Her mekân için üretime sunulan vantilatörlerimiz, kullanıcılar için büyük ve kusursuz bir işçilik ile tasarlanmaktadır.

   Yeni gelen ürünlerimiz arasında yer alan Kennicott, kullanıcılarımız tarafından ilgi ve alakayla karşılanmaktadır. Mat siyah, taze beyaz, mat gümüş gibi renk seçeneklerinin yanı sıra özellik noktasında da beklenileni karşılamaktadır. Hunter Fan aracılığıyla üretime dahil edilen tavan vantilatörleri, şimdiden ilgi odağı halini almıştır. 

   Bütün bilgilerden hareketle yeni gelen ürünümüze dair özellikleri siz kullanıcılarımızla paylaşmış olduk. Bunun yanı sıra yine yeni gelen diğer ürünlerimiz; Gilmore, Trimaran, Builders Elite İç & Dış Mekân tavan pervanelerine ise diğer yazılarımızda değineceğiz. Detaylı bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın! 

   Bir önceki makalemiz Tavan Vantilatörü Yorumları'nı okumak isterseniz lütfen tıklayınız.

   22.6.2022

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.