• Tüm Kategoriler
  • İkinci El Tavan Vantilatörü Alınır Mı?


   Artan yaşam maliyetleri, yedek parça ve çip krizi, ekonomik sorunlar ve daha pek çok problem hemen hemen her ürünün ikinci el piyasalarını canlandırdı. Çünkü herhangi bir ürünü sıfır olarak almak pek çok insan için zorlaşmaya başladı. Fakat bazı ürünlerin ikinci ellerini almak, sizin için sıfır bir ürün almaktan çok daha masraflı ve maliyetli olabilir. Bu yüzden ikinci el bir ürün alırken çok dikkatli davranmak ya da mümkün olduğunda sıfır ürünlere yönelmek gerekiyor. Bu durum tavan vantilatörü alırken de geçerli. Peki ikinci el tavan vantilatörü alırken nelere dikkat gerekiyor ve avantajları ya da dezavantajları neler?
    

   İkinci El Tavan Vantilatörü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

    

   Herhangi bir ürünün ikinci elini alırken paranızı çöpe atmamak için ince eleyip sık dokumanız son derece önemli. Aksi halde bu durum, sıfır bir ürün almanızdan çok daha büyük maliyetlere mâl olabilir. Nitekim ikinci el bir tavan vantilatörü alırken şu noktalara dikkat etmeniz, iyi bir tavan vantilatörü satın almak açısından önemli:

    
   • Mümkün olduğunca yüz yüze görüşerek ya da güvenilir bir platform üzerinden alışveriş yapın,

   • Satın aldığınız tavan vantilatörünün garantisi, yetkili servis hizmetine ulaşılabilirlik ve yedek parçalara ulaşma kolaylığı gibi durumlarını önemseyin,

   • Köklü, ömür boyu motor ve sessizlik garantisi sunan markaların ikinci el ürünlerine yönelin,

   • Eğer etrafınızda tavan vantilatörü konusunda yetkin kişiler varsa, satın alacağınız ürünle ilgili olarak fikirlerini alın.

    

   Her ne kadar bu önemli noktalar sizi 2. el tavan vantilatörü alırken koruyacak olsa da, alacağınız ürünün ikinci el olduğunu ve her zaman sorun çıkarma ihtimali bulunduğunu da unutmayın. Bu yüzden mümkün olduğunca sıfır bir ürün almaya ve bu sıfır ürünü de güvenilir markalardan almaya özen gösterin. 135 yıllık köklü geçmişi ve sunduğu ömür boyu motor ve sessizlik garantisi ile Hunter Fan, dünyanın en iyi ve en eski tavan vantilatörü üreticisi olarak tavanvantilatoru.com üzerinde sizleri bekliyor!
    

   İkinci El Tavan Vantilatörü Almanın Avantajları

    

   İkinci el tavan vantilatörü almanın en belirgin avantajı şüphesiz ki çok daha uygun fiyatlı olması. Eğer güvenebileceğiniz birinden, uygun fiyatlı bir tavan vantilatörü alıyorsanız, gerçekten çok iyi ve sorunsuz bir alışveriş yapmışsınız demektir. Bir diğer yandan Hunter Fan gibi kaliteli markalara ait bir ikinci el tavan vantilatörü almak sorun yaşama riskinizi biraz daha azaltır. Fakat güvenilir olmayan bir markadan ve hiç tanımadığınız birinden aldığınız bir ikinci el tavan vantilatörü size avantajdan çok dezavantaj getirir. Bu yüzden biz her zaman sıfır bir tavan vantilatörü almanızı öneriyoruz.
    

   İkinci El Tavan Vantilatörü Almanın Dezavantajları

    

   Aldığınız tavan vantilatörü ikinci el ise, şimdiden pek çok sorun için hazırlıklı olmalısınız. Bu sorunlardan bazılarını şu şekilde listelemek mümkün:

    
   • Eğer tavan vantilatörü konusuna hakim değilseniz, aldığınız üründeki sorunları fark etmeyebilir ve satın aldıktan sonra pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz,

   • Tavan vantilatörünün arızalı ya da bozuk olması durumunda, satın aldığınız kişiye bir daha asla ulaşamayabilirsiniz,

   • Aldığınız ürünün muhtemelen garantisi yoktur ve yedek parçalarına ya da yetkili servisine ulaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

    

   Yalnızca bu dezavantajlar bile neden bir ikinci el tavan vantilatörü almamanız gerektiğini gösteriyor. Bu yüzden belki biraz daha bütçe ayırarak çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tavan vantilatörü almanızda fayda var. Özellikle Hunter Fan, ömür boyu sessizlik ve motor garantisi ile ilk tercihiniz olmalı!

   26.1.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.