• Tüm Kategoriler
  • Işıklı Tavan Vantilatörü - Ev Tpi, Balkon, Kış Bahçesi, Teras

   Dekoratif Tavan Vantilatörleri

   Işıklı Ev Tipi Tavan Vantilatörleri

   Işıklı bir tavan vantilatörü, eksi odanızın yeniden tasarımını bitirmek için ek dokunuş sağlar. Kısılabilir ışıklı tavan vantilatörleri, mükemmel ruh halini ayarlamaya yardımcı olmak için karartma seçenekleriyle enerji tasarruflu bir eve sahip olmaya doğru bir atım atın. Hunter Fan tasarımcıları, tavan vantilatörü ışığının görünüşünü ve hissini fanları kadar dikkate alır. Yenilikçi tasarım ekibimizi, Led aydınlatmadan akıllı ev aydınlatmasına kadar tavan vantilatörü ışıklarımıza her zaman en son teknolojiyi ekliyoruz. Size ışıklı tavan vantilatörleri hakkında birkaç açıklama yapmak isteriz.

   Işıklı Dış Mekan Tavan Vantilatörleri

   Kapalı bir avluda veya açık bir sundurmada ışıklı tavan vantilatörleri yardımıyla rahatlatıcı bir akşam yemeğinin tadını çıkartın. Tavan vantilatörünün esintisi böcekleri, sinekleri uzak tutarken yaz akşamlarında da sizi serin tutmaya yardımcı olacaktır. Led ışıklı tavan vantilatörleri, dış mekan alanlarınızı iyi aydınlatır ve enerji tasarrufu sağlar.

   Bu Surespeed®Garanti tavan vantilatörü yüksek hızlı soğutmadan faydalanırken, Hunter dış mekan tavan vantilatörü ile sundurma veya verandanıza tasarımcı dokunuş katın. Işıklı modern dış mekan tavan vantilatörleri, WaetherMAx ™ koleksiyonumuzun bir parçasıdırIslak zeminde olduğu kadar korozyona ve tuzlu havaya dayanıklıdır, bu da her türlü dış mekan için mükemmel bir uyumluluk sağlar. Bir dış mekan tavan vantilatörü seçerken, nereye taktığımıza bağlı olarak nemli veya ıslak dereceli olup olmadığını kontrol ettiğinizden.

   23.3.2020

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.