• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Kumanda Tipi

   Renk

   Aydınlatma

   Kanat Çapı Boyutu

   Jan Fan Kafesli Vantilatör
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

   Kafesli Vantilatör

   Tavan vantilatörlerinde tasarım ve stilinize uyacak çeşitlerin oldukça fazla olmasıyla her müşterinin zevkine hitap edecek ürün tasarlamak da bir o kadar zordur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız yıllardır vantilatör noktasında oldukça önemli başarılar elde etmektedir.
   Kafesli vantilatörler genellikle hepimizin aşina olduğu, çokça tercih edilen ve kullanımı da oldukça konforlu gözüken ürünlerdir. Kafes vantilatörler hayatın her alanında yer edinebilen ve yaz aylarının vazgeçilmez cihazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman taşınabilen, kimi zaman monte edilebilen bu cihazlar verimlilik, kullanım ve kalite açısından sağlam ızgaralar ile tasarlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Herkesin özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyduğu kafes vantilatörler oldukça rağbet görmektedir.

    

   Sanayi Tipi Vantilatör

    
   Her vantilatörün kendine göre özellikleri ve kullanım kolaylıkları vardır. Sanayi tipi vantilatörler, büyük hacimleri sayesinde iş yerlerinde ve toplu alanlarda geniş bir kullanım alanıyla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır. Genellikle sıkça rastlanan sanayi tipi vantilatörler özellikle yaz aylarında fabrika, spor salonu, hangar gibi büyük alanlarınızda ortamın sirkülasyonunu sağlayan ve havayı titizlikle döndüren; serinlik ihtiyacımızın tümünü karşıladığımız ürünler olarak bilinmektedir.
   Sessiz tavan vantilatörü tavsiye noktasında daha etkin olsa da sanayi tipi vantilatörler de iş görme noktasında başarılıdır. Kafesli vantilatör modellerimizin yanısıra sanayi tipi vantilatör modellerimiz de çokça görülmekte ve tercih edilmektedir.
    

   Ayaklı Fan

   Ayaklı fanlar genellikle taşınabilirlik açısından kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Alışılagelmiş ve herkesin evinde bulunan bu fanların da özel tasarımları firmamızca satışa sunulmaktadır. Ceviz rengi ve pastel renklerin de kullanıldığı dekoratif kafesli vantilatörler, titizlikle tasarlanarak modern ve mimari yapıda eşsiz bir görünüm sağlamaktadır. Her çeşit vantilatörü sadelikten, sıradanlıktan uzaklaştırarak eşsiz tasarımlara imza atarak firmamızdaki ürünlerin tercih oranını arttırmaktayız.
   Ayaklı dekoratif vantilatörler, sessiz vantilatörler, aydınlatmalı vantilatörler gibi birçok modeli istenilen renge göre tasarlayıp kalite güvencesi dahilinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Ne istediğini bilen müşteriler için en güvenilir noktanın firmamız olduğundan oldukça eminiz ve kendimizi bu noktada günden güne geliştiriyoruz.
   Vantilatör fiyatları her üründe olduğu sabit olmamakla birlikte modele, dekoruna göre değişiklik göstermektedir. Ürün çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, güvenli ve kolayca sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.