• Tüm Kategoriler
  • Karavan İçin Tavan Vantilatörü

   Yerinde duramayan sürekli gezmek isteyen ve evini yanında taşımak arzusunda olan insanların en büyük hayali bir karavan sahibi olmak. Panelvan ya da çekme bir karavan, herhangi bir mekana ait hissetmeden özgürce yaşamanın ilk adımlarından biri. Elbette karavan içerisinde oturma ve uyku birimlerinin ya da mutfak ve banyo gibi alanların oluşturulması son derece önemli. Karavan hayatının özellikle yaz günlerinde hızlanmaya başladığı düşünülürse, havalandırma ve serinletme ekipmanları da büyük bir önem kazanıyor. Peki karavanlarda kullanılabilecek ekipmanlar neler ve karavan için tavan vantilatörü kullanmak mümkün mü?

   Karavanlar İçin Havalandırma ve Serinletme Ekipmanları

   Karavanlarda klima düşünülecekse eğer, alanın küçük olmasına bağlı olarak gelişebilecek sağlık sorunları da dikkate alınmalı. Çünkü gözlerde ve ciltte kuruluk da dâhil olmak üzere çeşitli problemler yaşamak muhtemel. Bir diğer yandan ayaklı vantilatörlere uzun süre maruz kalmanın kaslarda yaratabileceği tutulmalar da aşikâr. Nitekim bu iki cihazın tükettiği ciddi enerji de düşünüldüğünde, karavanlar için ideal cihazlar olduklarını söylemek çok da mümkün değil. Bu yüzden karavan sahiplerinin mümkün oldukça alternatif serinletme ve havalandırma ekipmanlarına yönelmeleri gerekiyor. 
    

   Karavan İçin Tavan Vantilatörü Kullanmak Mümkün Mü?

    

   Karavanlarda tavan vantilatörü kullanmak mümkün fakat seçtiğiniz tavan vantilatörünün panelvan ve çekme tip karavanlar için özel olarak üretilmesi gerekiyor. Nitekim Türkiye’de karavanlarda kullanabileceğiniz çok fazla model ile karşılaşmak mümkün değil. Günümüzde ulaşabileceğiniz ve Oğuzhan markası tarafından üretilmiş olan tek bir karavan tavan vantilatörü modeli mevcut.

    

   Peki Oğuzhan tarafından üretilmiş olan bu tavan vantilatörü ne gibi özellikleri var? Bu özellikleri şu şekilde listelemek mümkün:

    
   • 26,67 x 35,31 ölçüler,

   • 5 adet ceviz kanat,

   • Enerji tasarruflu,

   • Fırçalanmış nikel gövde rengi,

   • 132 cm çap,

   • Arzu edilirse aydınlatma takılabilir,

   • 15 watt motor,

   • 5 ila 10 metrekare arasında etki alanı,

   • 3 kademeli duvar kumandası,

   • 5 yıl boyunca motor ve sessizlik garantisi.

    

   Oğuzhan tarafından üretilmiş olan bu karavan tavan vantilatörü modeli arzu edilirse teknelerde kullanmak için de uygundur. Oğuzhan markası aynı zamanda yetkili servis ve yedek parça desteği de sunar.
    

   Karavan İçin Tavan Vantilatörü Nereden Alınır?

    

   Türkiye’de karavan için tavan vantilatörü üreten tek marka Oğuzhan Vantilatör olarak karşımıza çıkar. Oğuzhan Vantilatör ürünlerine de her yerden ulaşmak ne yazık ki mümkün değil. Fakat imkansız da değil.

    

   Dünyanın ilk ve önde gelen vantilatör üreticilerinden Hunter Fan yetkili satıcısı olan tavanvantilatoru.com, aynı zamanda Oğuzhan marka tavan vantilatörlerinin de yetkili satıcısıdır. Yetkili servis ve yedek parça desteği de sunan tavanvantilatoru.com üzerinden Oğuzhan marka karavan tavan vantilatörü modellerine ulaşmanız mümkün. Siz de hemen şimdi tavanvantilatoru.com’u ziyaret edebilir, karavanınız için tavan vantilatörü sipariş edebilirsiniz. 

   1.4.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.