• Tüm Kategoriler
  • Korona virüs aşısı - DSÖ, aşılar için önemli yeni fonları memnuniyetle karşıladı

   DSÖ, neredeyse İngiltere hükümeti tarafından düzenlenen, bugünkü Global Aşı Zirvesi'nde yapılan fon taahhütlerini memnuniyetle karşılamaktadır  Zirve, Vaccine Alliance'ın üçüncü taahhüt konferansı olan Gavi'dir ve Ocak 2015'te başarılı Berlin zirvesini takip etmektedir.
   Yeni taahhütler, Gavi'nin 2025 yılına kadar aşı ile 300 milyon çocuğa daha ulaşarak gelecek nesli korumasını ve hastalık eşitsizliğini azaltmasını sağlayacak. 
   “Aşılar sayesinde yüz milyonlarca ölüm önlendi. Çocuk felci eradikasyonun eşiğine getirildi ve sadece son birkaç yıldır Ebola ve sıtma için yeni aşılar kullanıma sunuldu ”dedi. 
   “Ancak aşılar gerçek güçlerini ancak en yoksul ve en savunmasız kişileri korumak için konuşlandırıldıklarında gerçekleştirirler. COVID-19 salgını, çocuk felci, kolera, kızamık, difteri ve menenjit için aşı kampanyaları ile elde ettiğimiz kazanımların çoğunu çözüyor. ”
   Cesur finansman taahhütleri, Gavi İttifakının düşük gelirli ülkelerde aşılamayı daha iyi sürdürebileceği ve COVID-19 salgınının etkisini azaltacağı anlamına geliyor. Ayrıca sağlık sistemlerinin güçlendirilmesine de yardımcı olacaklar.
   COVID-19 pandemisinin fonu, bireysel sağlığın kolektif sağlığa ve aşıların küresel nüfusu güvenli ve sağlıklı tutmada oynadığı kritik role bağlı olduğuna dair akılcı bir hatırlatmadır. Zirvede ayrıca COVID-19'un kontrolünde güvenli, etkili ve eşit olarak erişilebilir bir aşının ne kadar önemli olacağı vurgulandı.
   Global Vaccine Summit, Gavi'nin kuruluşundan bu yana 20 yıl geçti. Tedros ekledi: “Bu büyük İttifak'ın kolektif başarısını kutlamak için Gavi'ye katılıyoruz. Bu sözler sadece İttifak'a çok gurur duyduğumuz bir ortak olduğumuz bir yatırım değildir; daha sağlıklı, daha güvenli ve daha adil bir dünya için ortak vizyonumuzda bir ilerleme. ”
    
    

   17.06.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

    

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi


   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. Taşlı Yol Sok. No: 2/1 34734 Kadıköy / İstanbul
   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü  Google Hunter Tavan Vanitlatörü  Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü  pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube  tumblr  onedio  dailymotion  foursquare

    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.