• Tüm Kategoriler
  • Kumandalı Tavan Vantilatörü

   Kumandalı tavan vantilatörü gibi maksimum verim sunan tavan pervanesi ürünlerini merak edenler için bu yazımızı derledik. Bu bilgiler ışığında tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. İyi okumalar! ??

                                                                                                                                          Tavan Vantilatörü modelleri ve Fiyatlari
   Yaz aylarının vazgeçilmez ürünü olarak belirlenen tavan pervanesi, farklı özellikler çerçevesinde bireylerle buluşmaktadır. Bu noktada kumandalı tavan vantilatörü, konforunuzu destekleyen ürünler noktasında cezbedici bir görünüme sahiptir. 
   Kumandalı tavan vantilatörü sadece yaz ayları için değil, sıcak bahar ayları için de yüksek verim sağlayan bir ihtiyaç niteliğindedir. Özellikle klima masrafına girmeye gerek olmayacak küçüklükte odalarda, mutfaklarda ya da işyerlerinde bu tarz vantilatörlere başvurmak son derece mantıklı olacaktır.
                                                                                                                                        Tavan Vantilatörü Modelleri
   Hem uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz hem de hafif bir esintiyle rahatlayacağınız bir ürüne sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu noktada Hunter Fan aracılığıyla kumandalı tavan vantilatörlerini inceleyebilir ve seçimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Peki nedir bu kumandalı tavan vantilatörü? Bu soruya cevap arıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

   Temel özellikleri dolayısıyla konfor olarak çeşitli imkanlar sunan kumandalı vantilatörler, koltuklarınızdan kontrol edebileceğiniz bir fırsat sunmaktadır. Yaşam alanlarının her alanında zahmetsiz ve kolay ayarlanabilen bu vantilatörler, misafirlerin ve kullanıcıların ilgisini çekmektedir.
                                                                                                                     Tavan Pervanesi
   Yaz aylarını çok seviyor olsak bile sıcakların tavan yaptığı dönemlerde hepimiz serinleme ihtiyacı hissediyoruz. İşte tam da bu noktada devreye giren tavan pervanesi, birçok özelliğiyle birlikte piyasaya sürülen nadide ürünler olarak bilinmektedir. Bu bağlamda tavan vantilatörü, iç mekânın yanı sıra balkon, teras gibi alanlarda da kullanılabilmeleri, düşük ses seviyeleri, sağlığı destekleyici imkânları ve hem aydınlatma hem de soğutma ihtiyacını aynı anda karşılamaları dolayısıyla son zamanların popüler ürünleri halini almıştır. 

   Belirtmek gerekir ki kumandalı tavan vantilatörlerinin kullanım alanları çok geniş olduğundan kullanıcıları kısıtlamaz. Genel olarak bu ürünlerin geniş mekanlarda kullanılmasının uygun olduğunu söyleyebilir ve sizleri bu noktada yönlendirebiliriz. Televizyonları uzaktan kontrol etmenin keyfini hepimiz biliyoruz. Bu özelliğin tavan pervanelerine yansıtılması özellikle yaşlı bireyler için muazzam bir avantaj sunmaktadır. Her koşul göz önüne alındığında kumanda ile kontrol edilebilen tavan vantilatörü, oldukça önemli bir seçim olacaktır.
    
   Kumandalı Tavan Vantilatörü Özellikleri
    
   Yukarıda kısaca değinilen kumandalı tavan pervanesinin detaylı özellikleri ele alındığında tercih oranı daha çok artmaktadır. Bu noktada belirtmek gerekir ki belirtilen özellikler yalnızca Hunter Fan firmasının sizlere sunduğu fırsatlardır. Piyasada yer alan her tavan vantilatörü aynı kaliteye sahip olmamakla birlikte uygulama noktasında gereken verimi sağlamayabilir.
   Kumandalı tavan vantilatörü özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;
   • Kumandalı tavan vantilatörü, ilk bakışta âşık olabileceğiniz marifetli bir üründür. ?? Bu bağlamda yarattığı konfor imkânlarının yanı sıra havayı tek bir yöne üflemek yerine eşit bir şekilde odaya dağıttığı için sağlık ve garanti açısından da çok güvenlidir. Tereddüt etmeden tercih edebileceğinizi de belirtmek gerekir..
   • Bir vantilatörden en fazla verim nasıl alınır hiç düşündünüz mü? İşte tam da bu soruya cevaben kumandalı tavan vantilatörü, mekânlarınızda var olan ve istenmeyen haşereler, sivrisinekler gibi pek çok canlıdan kurtulmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda dekor noktasında da çeşitli renk ve model seçeneğiyle göz alıcı bir etki yaratır.
   • Hunter Fan bünyesinde üretilen tüm tavan vantilatörleri gibi kumandalı pervane de yarattığı ferahlık hissi ile odanızı daha havadar kılarak sizlere serin bir alan yaratır. Özellikle yaz akşamlarında ihtiyaç duyulan esintilerin kaynağını bu vantilatörler sayesinde edinebilirsiniz. 
   • Enerji konusunda klimaya göre daha ekonomik olan kumandalı tavan pervanesi, yaz ve kış aylarında tek bir tuş ile kullanıma dâhil edilebilir. Sanılanın aksine tavan vantilatörleri yılın her ayında kullanılabilir. Yalnızca serinlemek için değil ısınmak için de Hunter Fan markasını tercih edebilirsiniz!.. ?? 
    
   Yukarıda belirtilen tüm özeller ışığında karanlığınıza aydınlık olacak kumandalı tavan vantilatörü, tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye sahiptir. Evinize baharı taşımak istediğiniz kavurucu yaz aylarında, farklı modeller ile sizlere çözüm yaratmaya hazırız. 
   Hunter Fan bünyesinde üretilen ışıklı tavan vantilatörü, kumandalı tavan vantilatörü, renkli ve dekoratif tavan vantilatörü gibi tüm ürünlere bir tık ile ulaşabilirsiniz. Bugün dilediğiniz her şeyin gönlünüzce olması için tavan pervanesi noktasında bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!.. 
   Tüm bilgiler ışığında tavanvantilatoru.com üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda model seçimi yapabilirsiniz.
    

   15.5.2022

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.