• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Renk

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1

   Oda Tasarımı İçin Vantilatörler

   Bir tavan vantilatörü ya da ayaklı vantilatörün ilk önceliği elbette ortamı serinletmek olmalı. Fakat bunu yaparken estetik olmayan bir görüntü de yaratmamalı. Nitekim bir kullanıcı olarak tavan vantilatörü seçiminde ortam dekorasyonuna uyum gösterebilecek estetik modellere yönelmenizde fayda var. Çünkü eğreti duran ve ortam dekorasyonu ile uyum göstermeyen tavan vantilatörü ya da ayaklı vantilatör modelleri ortamın ruhunu bozar. Peki oda tasarımına uygun vantilatör seçiminde nelere dikkat etmek ve hangi modellere yönelmek gerekiyor?

   Oda Tasarımında Kullanılabilecek Tarz Vantilatör Modelleri

   Duvara monte ederek, masaların üzerinde ya da doğrudan bir ayak üzerinde duran bazı vantilatör modelleri yalnızca serinletme performansı için değil, aynı zamanda dekoratif özellikleriyle de tercih edilir. Oda tasarımı için tercih edilebilecek çok sayıda marka olmakla birlikte özellikle Fanimation tarafından geliştirilmiş olan palmiye kanatlı şık tasarımı ile Belleria modeli ortamların estetik değerini yükseltmeyi başarıyor. Ayrıca tahta ayaklı estetik yer fanı da kesinlikle görülmeye değer. 

    

   Eğer gerçekten estetik değerleri önemsiyor ve oda tasarımı için sıra dışı ürünlerin peşine düşmekten hoşlanıyorsanız, Fanimation marka tarz vantilatör seçeneklerini mutlaka değerlendirmeniz gerekli. Bir diğer yandan dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi olan Hunter Fan marka tarz vantilatör seçeneklerinin de Fanimation ürünlerinden geride kalır yanı yok. Nitekim tarz bir vantilatör arıyorsanız, tüm dünyada büyük güven yaratmış olan bu iki markayı tercih edebilirsiniz.

    

   Bu noktaya kadar tarz vantilatör seçeneklerinin yalnızca iç mekânlarda ve odalarda kullanıldığından bahsettik. Ama geniş alanlar ya da açık alanlar için de bu tarz vantilatörleri tercih etmek mümkün. Örneğin bir restoranın bahçesinde ya da otellerin lobi kısmında kullanılan bu tarz ürünler ortamın çok daha iyi görünmesine yardımcı olur. Ayrıca müşterilerinizin serinlemesine de yardımcı olmuş olursunuz!

   Oda Tasarımına Entegre Edebileceğiniz Tavan Vantilatörü Seçenekleri

   Ayaklı ve oda tasarımına uygun tarz vantilatör seçenekleri, ortam dekorasyonunu olabilecek en iyi şekilde tamamlamak isteyen insanlar için tavan vantilatörlerinin yerini almış durumda. Yine de tavan vantilatörlerinin ortam dekorasyonuna olan etkisini yadsımamak gerekiyor. Tropikal tasarımlardan geleneksel tasarımlara, modern tasarımlardan endüstriyel tasarımlara kadar çok sayıda seçenek bulunuyor olması, farklı mekân tiplerine entegre edilebilecek tavan vantilatörü modellerine ulaşmayı da kolaylaştırıyor. Eğer ortamınızı hoş bir tavan vantilatörü modeli ile tamamlamak isterseniz, Fanimation Belleria modeli palmiye kanatları ve mükemmel tasarımı ile görülmeye değer!

    

   Oda tasarımını kusursuz bir şekilde tamamlayan Hunter Fan ve Fanimation marka ayaklı vantilatör ve tavan vantilatörü modellerine, bu iki markanın yetkili satıcısı olan tavanvantilatoru.com üzerinden ulaşmak mümkün. Eğer arzu ederseniz tavanvantilatoru.com üzerinden sipariş verebilir, gerekli durumlarda yedek parça ve yetkili servis desteği de alabilirsiniz. 

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.