• Tüm Kategoriler
  • Mesh Tavan Nedir? Mesh Tavan İçin Tavan Vantilatörü

   Son yıllarda endüstriyel ürünler kullanarak endüstriyel bir görünüm yaratmak son derece popüler bir hale gelmiş durumda. Mesh tavan sistemleri de bu endüstriyel görünümün en önemli bileşenlerinden biri konumunda. Elbette enerji tasarrufu sağlamak konusunda etkili bir serinletme aracı olan tavan vantilatörlerinin mesh tavan sistemleri ile uyumluluğu da sıklıkla sorgulanıyor. Peki mesh tavan nedir, avantajları nelerdir ve mesh tavan için tercih edilebilecek en iyi tavan vantilatörü hangisi?
    

   Mesh Tavan Nedir?

    

   Genişletilmiş örgü tavan sistemi olarak da bilinen mesh tavan genellikle işletmelerde endüstriyel bir görünüm yaratmak amacıyla tercih edilen bir tavan sistemidir. Pek çok işletme için açık zemine alternatif bir tercih olma özelliği taşır. Yalnızca ticari işletmelerde değil, aynı zamanda eğlence ve eğitim sektörleri içerisinde de kullanılır. 

    

   Özellikle yoğun kablo kalabalığının gizlenmesi konusunda son derece etkili bir tavan sistemi olan mesh tavan, ışık geçirgenliği sağlıyor olması nedeniyle aydınlık ve ferah mekânlar yaratılmasını sağlar. Farklı desen seçenekleri ile üretilebildiği için hem ihtiyaçlara hem de mekân dekorasyonuna uyumlu bir hale getirilebilir. Kolay temizlenebildiği için gıda sektörü de dahil olmak üzere hemen hemen tüm işletmeler için uygundur. Hem monte etmesi hem de demonte hale getirilmesi kolaydır. Bu da mekan değişikliği gerektiği durumlarda taşınmasını kolaylaştırır. 
    

   Mesh Tavanın Avantajları

    

   Son yıllarda hem işlevsel hem de estetik değerleri ile öne çıkan ve yaygın şekilde kullanılmaya başlayan mesh tavan sistemleri pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu sistemleri kullanmanın öne çıkan avantajlarını şu şekilde listelemek mümkün:

    
   • Açık ve ferah mekanlar yaratır ve yaratılan mekanların çağdaş bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur,

   • Mevcut tavan sistemlerinin iyileştirilmesi konusunda son derece etkilidir,

   • Hava akışının iyileştirilmesini sağlar,

   • Mekan aydınlatmasının çok daha efektif hale gelmesine yardımcı olur,

   • Farklı boyutlarda, farklı renklerde ve farklı desenlerde üretilebilir,

   • Kurulumu kolaydır.

    

   Mesh tavan sistemleri evlerde kullanılmak için tercih edilmez. Eğer siz de işletmenizde kullanacağınız tavan sistemleri konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, mesh asma tavan sistemlerinin söz konusu avantajlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. 
    

   Mesh Tavan İçin Tavan Tavan Vantilatörü

    

   Tavan vantilatörleri pek çok tavan sistemine uyum sağlayabilir. Elbette bir seçim yapmadan önce aldığınız tavan vantilatörünün tavan sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını önemsemeniz gerekiyor. Nitekim böyle bir durumda mesh tavan sistemleri ile uyumlu endüstriyel tavan vantilatörü seçilmeli. 


   Tavanvantilatoru.com içerisindeki neredeyse tüm modeller mesh tavan ile uyumlu modellerdeir. Sizler de dilerseniz web sitemiz içerisindeki mesh tavan sistemleri ile uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer arzu ederseniz Hunter Fan yetkili satıcısı olan tavanvantilatoru.com danışmanları ile iletişime geçebilir ve mesh tavan için en uygun tavan vantilatörünün hangisi olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Böylelikle hem arzu ettiğiniz ürüne sahip olmuş hem de uyumluluk gibi konularda sıkıntı yaşamamış olursunuz.

   26.1.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.