• Tüm Kategoriler
  • Mutfak İçin Tavan Vantilatörü

   Mutfaklar evlerimizde belki de hava sirkülasyonunun en çok olması gereken alanlardan biri. Fakat mutfaklarda hava sirkülasyonunun sağlanması amacıyla kullanılan cihazların insan sağlığı üzerinde de olumsuz etkileri olmaması gerekiyor. Aspiratör gibi cihazlar ortamdaki dumanın ve kokuya neden olan partiküllerin uzaklaştırılmasını sağlasa da, ortam havasının daha serin bir hale gelmesini sağlamaz. Klimalar da sağlık ile ilgili sorunlar yarattığından ve yüksek maliyetler getirdiğinden tercih edilmez. Bu yüzden mutfak için tavan vantilatörü kullanmak ideal bir seçim olarak değerlendirilebilir. 
    

   Mutfakta Tavan Vantilatörü Olur Mu?

    

   Tavan vantilatörü hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilecek, serinletme sağlayan; hava sirkülasyonu gerçekleştirerek havayı temizleyen ve düşük enerji tüketimi ile dikkat çeken bir araçtır. Bu yüzden evlerde ve iş yerleri içerisinde her alanda kullanılabileceği gibi mutfaklarda da kullanılabilir. Özellikle mutfakların yemek pişiyor olması nedeniyle sıcak ve havasız olduğu düşünülürse, tavan vantilatörlerinin mutfaklar için en ideal araçlardan biri olduğu söylenebilir. Bu yüzden siz de mutfaklarınızda şık ve işlevsel mutfak tavan vantilatörü modellerinden birini tercih edebilirsiniz.
    

   Mutfak İçin Şık Tavan Vantilatörleri

    

   Mutfağınızın dekorasyonu nasıl bir tavan vantilatörü seçmeniz gerektiği konusunda belirleyicidir. Örneğin modern tasarıma sahip bir mutfağınız varsa, tavan vantilatörü seçiminiz de modern tasarıma sahip bir ürün olmalı. Ayrıca geleneksel, tropikal ya da endüstriyel tasarımlara sahip tavan vantilatörü modelleri tercih etmeniz de mümkün. Özellikle son yıllarda enerji maliyetleri nedeniyle tavan vantilatörlerine olan ilginin artması, tercih edilebilecek markaların ve modellerin sayısının artmasına neden oldu. Yani artık mutfak tavan pervanesi seçerken ürünleri birbiriyle kıyaslamanız ve kendiniz için en uygun tavan vantilatörü modelini seçmeniz çok kolay. 
    

   Mutfak İçin En Uygun Tavan Vantilatörü

    

   Bir mutfak tavan vantilatörü seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz pek çok faktör bulunur. Örneğin kanat uzunluğu, kanat sayısı, tasarım özellikleri ve aydınlatma seçenekleri gibi özellikler seçim yaparken belirleyici olmalıdır. Kanat uzunluğu ve kanat sayısı konusunda mutfağınızın genişliği önemlidir. Ayrıca hem aydınlatma hem de tavan pervanesini ayrı ayrı kullanmak yerine, alandan ve enerji tüketiminden tasarruf etmek için pervaneli mutfak avizeleri kullanabilirsiniz. 

    

   Bir diğer yandan seçtiğiniz markanın size sunmuş olduğu özellikler de büyük önem taşır. Seçtiğiniz markanın yetkili servislerine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor olması, yedek parçalarının bulunabiliyor olması ve ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunuyor olması gerekir. Şu an piyasada bulunan ve bu özelliklerin tamamını size sunan tek marka Hunter Fan olarak karşımıza çıkar. 135 yıllık köklü geçmişi ve dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi olması gibi iki önemli özellik ile öne çıkan Hunter Fan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen markalardan biri durumundadır. Siz de mutfağınız için tavan vantilatörünü Hunter Fan yetkili satıcısı tavanvantilatoru.com üzerinden alabilirsiniz.

   26.1.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.