• Tüm Kategoriler
  • Sanayi Tipi Tavan Vantilatörleri

   Klima ya da ayaklı vantilatör kullanımı son yıllarda daha çok tavan vantilatörlerine dönmüş durumda. Çünkü tavan vantilatörleri hem sağlık ile ilgili sorunlar yaratmıyor hem de enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı oluyor. Kullandığınız tavan vantilatörü sanayi tipi olabileceği gibi ev tipi de olabilir. Her iki tavan vantilatörü türünün de kendine has özellikleri mevcut. Peki sanayi tipi tavan vantilatörü nedir ve ne gibi özellikler sunuyor?
   Sanayi Tipi Tavan Vantilatörü

    

   Sanayi Tipi Tavan Vantilatörü Nedir?

    

   Hem hava sirkülasyonunun sağlanması hem de içinde bulunduğu ortamın serinletilmesi amacıyla kullanılan sanayi tipi tavan vantilatörü genellikle evlerde değil depo, hangar, AVM, spor salonu ya da etkinlik alanları gibi pek çok geniş mekanda kullanılabilir. Kolay bir kullanıma sahip olan tavan vantilatörleri ev tipi tavan vantilatörlerine oranla daha yüksek enerji harcamasına rağmen, geniş alanlarda kullanılan diğer araçlara göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

    

   İnsan sirkülasyonun çok fazla olduğu alanlarda da tercih edilen sanayi tipi tavan pervanesi hava akışınını sağlanmasına yardımcı olurken sağlık ile ilgili risklerin de minimize edilmesini sağlar. 
    

   Sanayi Tipi Tavan Vantilatörlerinin Özellikleri

    

   Sanayi tipi tavan vantilatörleri geniş alanlarda gösterdiği üst düzey performans ile çok sayıda avantaj sağlar. Söz konusu avantajları ve tavan vantilatörlerinin öne çıkan özelliklerini ise şu şekilde listelemek mümkün:

    
   • Diğer serinletme ekipmanları ile mukayese edildiğinde çok daha sessiz çalışır,

   • Enerji tüketimi çok daha düşük olduğu için enerji maliyetlerinden tasarruf edilmesini sağlar,

   • Ekonomik olmasının yanı sıra çevre dostudur,

   • Hem sıcak havanın serinletilmesine hem de ortamda biriken kötü kokunun uzaklaştırılmasına yardımcı olur,

   • Ortamdaki tozu uzaklaştırarak sağlık sorunları oluşmasını önler,

   • Rutubet sorununun çözülmesi konusunda etkilidir. 

    

   Siz de tüm bu avantajları elde etmek için bir sanayi tipi tavan vantilatörü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Elbette hangi markaya yönelmeniz gerektiğine doğru şekilde karar vermeniz önemli. 
    

   Hangi Marka Endüstriyel Tavan Vantilatörü Daha İyi?

    

   Hem iç mekânda hem de dış mekânda tercih edilebilecek çok sayıda endüstriyel tavan vantilatörü modeli mevcut. 76 cm ila 732 cm arasında değişen kanat çaplarından birini, kullanacağınız alanın genişliğine bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Aydınlatmalı ve aydınlatmasız modellerin yanı sıra çekme zincirli, uzaktan kumandalı ya da duvar kumandalı tavan vantilatörü modelleri arasında bir seçim yapmanız da mümkün.

    

   Hunter Fan dünyanın ilk ve en eski tavan vantilatörü üreticisi olarak hem ev tipi hem de sanayi tipi tavan vantilatörleri üretir. Hunter Fan markasını diğer tavan vantilatörü üreticilerinden ayıran en temel özellik, sunduğu ömür boyu motor ve sessizlik garantisidir. Yani Hunter Fan tavan vantilatörlerini uzun yıllar değişim ya da onarım olmadan kullanabilirsiniz. Siz de bir Hunter Fan marka tavan vantilatörü satın almak isterseniz, Hunter Fan yetkili satıcısı olan tavanvantilatoru.com’u tercih edebilirsiniz.

   26.1.2023

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.