• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Serinlemek İçin Kullanılan Şeyler

   Yaz aylarının yaklaşmaya başlaması, sıcağın olumsuz etkilerinden korunmak için hazırlık yapmayı da gerektiriyor. Bu hazırlıkların başında da elbette serinlemek için kullanacağımız ekipman ve araçlar geliyor. Serinlemek için kullanılan çok sayıda alternatif var ve bu alternatiflerden her birinin kendisine göre artıları ve eksileri mevcut. Peki serinlemek için kullanılan şeyler neler? Sizler için artıları ve eksileri ile evi serinletme yöntemleri üzerine bir liste hazırladık… 
    

   Tavan Vantilatörü

   Tavan vantilatörü kuşkusuz ki serinlemek için kullanılan en iyi, en sağlıklı ve en ekonomik yöntemlerin başında geliyor. Bunun elbette bazı sebepleri var. Bu sebepleri şu şekilde sıralamak mümkün:

    

   • Tavan vantilatörü oda içerisindeki havayı mükemmel bir şekilde temizleyerek daha temiz ve daha sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur. Bu da solunumla ilgili oluşabilecek riskleri minimuma indirir.

   • Sessiz şekilde çalışır ve sizi işinizi yaparken, dinlenirken ya da uyurken rahatsız etmez.

   • Klimalara göre ucuzdur, üstelik tükettiği enerji de klimaya oranla düşüktür.

   • Ayaklı vantilatörlerde yaşanan kas tutulması, eklem ağrıları ya da benzeri sorunlar tavan vantilatörü kullanımında yaşanmaz.

   • Odalar ya da mekanlar arasında kolay taşıma imkanı sunar.

   • Estetik tasarımları ile ortam dekorasyonuna renk katar.

    

   Bu liste elbette uzatılabilir fakat yalnızca bunlar bile tavan vantilatörlerini evi soğutma yöntemleri arasında önemli bir yere koymaya yetiyor. Eğer hangi marka tavan vantilatörü seçeceğiniz konusunda sorun yaşıyorsanız, sizler için dünyanın ilk üreticisi olan Hunter Fan’ı önerebiliriz. Geniş bir ürün çeşitliliği sunan marka, müşteri memnuniyeti ve uzun ömürlü bir kullanım yaratmak için ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunuyor. 
    

   Ayaklı Vantilatör

    

   Eğer elektrikle çalışan bir araç kullanmayı düşünüyorsanız, ucuz şekilde evi serinletmenin yolu elbette ayaklı vantilatörler. Elbette özel tasarımlar ve sıra dışı özellikler talep ediyorsanız, tavan vantilatörlerinden pahalı ayaklı vantilatörler ile karşılaşmak da mümkün. Ayaklı vantilatörler ucuz olsa da sürekli olarak belirli bir noktaya hava üfler ve içerideki havayı ideal şekilde temizlemez. Aynı zamanda altında uyumak ertesi gün oldukça sağlıksız bir bedenle uyanmanıza neden olabilir. Kaldı ki artan yaşam maliyetleri ayaklı vantilatör ve tavan vantilatörleri arasındaki fiyat farkını da büyük ölçüde eritti. Yine de odayı serinletme yolları ararken tercihiniz ayaklı vantilatörlerden yana olacaksa, Fanimation ve Hunter Fan marka ayaklı vantilatör modellerine yönelebilirsiniz. 
    

   Klima
    

   Klima her ne kadar oda serinletme yöntemleri arasında en çok başvurulan yöntem olsa da insan sağlığı üzerinde olumlu etkiler yarattığını söylemek mümkün değil. Bir diğer yandan diğer yöntemler ile mukayese edildiğinde daha az çevreci olduğuna dair tartışmalar da sıcaklığını koruyor. Üstelik enerji tüketimi yüksek ve satın alma maliyetleri de yükselmiş durumda. Dolayısıyla hem sağlığınız, hem cebiniz hem de çevre açısından klimasız soğutma yöntemleri çok daha doğru bir tercih olacaktır. 
    

   Evde Uygulayabileceğiniz Yöntemler
    

   Elbette yazın evi serinletmenin yolları yalnızca bunlarla sınırlı değil. Herhangi bir araç kullanmadan da sıcakların olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. Örneğin evdeki tüm pencereleri açarak rüzgarın sizi serinletmesini beklemek bu yöntemlerden biri! Ek olarak düzenli olarak soğuk duş almayı, vücudunuza bir sprey şişesi ile soğuk su püskürtmeyi ve soğuk içecekler tüketmeyi de deneyebilirsiniz!

    

   Eğer tercihiniz ayaklı vantilatör ya da tavan vantilatörü modellerinden yana olacaksa, siparişinizi yetkili satıcılar üzerinden vermelisiniz. Siz de Hunter Fan, Fanimation ve Modern Fan gibi dünyanın önde gelen markalarını yetkili satıcı üzerinden satın almak isterseniz, hemen şimdi tavanvantilatoru.com’u ziyaret edebilirsiniz.

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92



   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.