• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Kumanda Tipi

   Renk

   Kanat Çapı Boyutu

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   608,13 USD + KDV
   547,32 USD + KDV
   21.568,72 TL
   %10
   Bayport Antik Pirinç Beyaz Küre Cam Aydınlatma
   408,34 USD + KDV
   16.091,94 TL
   Bayport Antik Pirinç 107 Cm.
   350,84 USD + KDV
   13.825,98 TL
   Bayport Fırçalanmış Nikel Beyaz Küre Camlı
   408,34 USD + KDV
   16.091,94 TL
   Bayport Fırçalanmış Nikel - 107 Cm. Tavan Vantilatörü
   350,85 USD + KDV
   13.826,19 TL
   Bu kategoride toplam 52 ürün listeleniyor.

   Sessiz Ev Tipi Tavan Vantilatörü

   Yaz aylarında klimalara alternatif olarak değerlendirilen tavan vantilatörleri, hem maliyetler hem de sağlık bakımından çok daha avantajlı durumda. Hem satın alma maliyetlerinin hem de enerji maliyetlerinin düşük olması, artan enerji fiyatlarının altında ezilmemek için insanları tavan vantilatörü kullanmaya sevk etti. Fakat tavan vantilatörlerinin bu denli tercih edilmesinin sebebi yalnızca maliyetler değil. Nitekim tavan vantilatörleri pek çok otorite tarafından en sağlıklı iklimledirme cihazları olarak niteleniyor. Peki piyasadaki en sessiz tavan vantilatörü hangisi?

   Sessiz Tavan Vantilatörü Nedir?

   Bir tavan vantilatörü modelinin sessiz olması pek çok açıdan avantaj sağlar. Örneğin uyku sırasında rahatsızlık vermediğinden uykunun bölünmesine neden olmaz. Ayrıca uykunun rahat alınmamasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek sinir, odaklanamama, mutsuzluk, işten ya da okuldan geri kalma gibi muhtemel sorunlar da önlenmiş olur. Bu yüzden kesintisiz bir uyku için sessiz tavan vantilatörü kullanılması önerilir.

    

   Sessiz tavan vantilatörü modellerinin bir diğer avantajı çalışma ya da dinlenme sırasında rahatsızlık vermiyor olmasıdır. Örneğin herhangi bir işi yaparken vantilatör sesi duymazsınız ve bu da işlerinize çok daha başarılı bir şekilde odaklanmanızı sağlar. Yani aslında okuma, ders çalışma ya da dinleme de dahil olmak üzere her ne yapıyor olursanız olun, sessiz tavan vantilatörü sayesinde hem sıcağın olumsuz etkilerinden korunmuş olursunuz hem de herhangi bir rahatsızlık duymazsınız.

   Sessiz Tavan Vantilatörü Özellikleri

   Sessiz tavan vantilatörü modellerinin en belirgin özelliği sessiz çalışması olmakla birlikte, pek çok özelliği bakımından diğer tavan vantilatörü modelleri ile benzerlik gösterir. Piyasada bulabileceğiniz sessiz tavan pervanesi modellerinin öne çıkan özellikleri şunlardır:

    
   • Kanat çapı 92 cm ile 137 cm arasında değişir,

   • Çekme zinciri, duvar kumandası ve uzaktan kumanda olmak üzere farklı kontrol seçenekleri sunar,

   • Aydınlatmalı ve aydınlatmasız modeller mevcuttur,

   • Ahşap eskitme, beyaz, kehribar bronz ve yıpranmış çelik de dahil olmak üzere çok sayıda renk seçeneği bulunur,

   • Klasik modellerin yanı sıra geleneksel, endüstriyel, modern ya da tropikal tasarım seçeneklerine ulaşmak mümkündür. 

    

   Tüm bu özellikleri ile sessiz tavan vantilatörü modelleri pek çok insan için ilk akla gelen serinletme cihazı durumunda. Ayrıca ekonomik fiyatlara sahip olması da tercih sebeplerinden biri. Peki piyasada bulunabilecek modeller arasında en sessiz şekilde çalışan tavan vantilatörü markası ve modeli hangisi?

   En Sessiz Tavan Vantilatörü Hangisi?

   Tavan vantilatörü denildiği zaman aklınıza çok sayıda marka geliyor olabilir. Fakat bu markaların hepsinin kaliteli olduğunu söylemek ne yazık ki mümkün değil. Fakat Oğuzhan, Beacon, Fanimation, Modern Fan ve Breeze gibi markaların piyasa içerisinde öne çıktıklarını söyleyebiliriz. Yine de tüm bunların üstüne koyabileceğimiz ve en iyisi olarak nitelenebilecek bir marka daha mevcut. O da Hunter Fan! 

    

   Hunter Fan “dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi” konumunda. 135 yılı aşkın tarihi boyunca tavan vantilatörü üretmiş olması, Hunter Fan markasını dünyanın en güvenilir tavan vantilatörü markası konumuna getiriyor. Fakat markanın dünyanın bir numarası olmasının tek nedeni bu değil. Örneğin Hunter Fan tüm kullanıcılarına ömür boyu motor ve sessizlik garantisi sunuyor. Yani motor ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da aldığınız tavan vantilatörü sesli şekilde çalışmaya başladığında, tüm bu sorunları ömür boyu garanti kapsamında çözebilirsiniz. 

    

   Eğer siz de sessiz çalışan bir tavan vantilatörü arıyorsanız, hem Hunter Fan hem de pek çok önemli markanın Türkiye’deki yetkili satıcısı olan https://www.tavanvantilatoru.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.