• Tüm Kategoriler
  • Sessiz Tavan Vantilatörü

   Niçin Bir Çok Tavan Vantilatörü Ses Çıkartır ?

   Vantilatörünüz çalışırken ortaya çıkan yüksek derecede elektrik vızıldaması, zayıf mühendislik dizaynı ve özensiz üretimden kaynaklanmaktadır. Bazı üreticeler, maliyeti düşürmek amacıyla kalite ve işçilikten kaçarak markasız , ucuz rulman kullandıkları için sessizliği sağlayamazlar. Ayrıca, montaj parçaları arasındaki hususi tasarruflar da, tıpkı ekstra zayıf ve ince kullanılan metal motor aksamları gibi sesin şiddetini pekiştirirler.
   .
   Dünyanın önde gelen markası Hunter tavan vantilatörü işçilik ve kaliteden ödün vermedikleri gibi her gün vantilatörlerini geliştirmek için yeni yollar buluyorlar. Hunter Fan 130 Yılı aşkın bir süredir sessiz tavan vantilatörü üretmekte ve bunlara ömür boyu sessizlik ve motor garantisi vermektedir.

   02.04.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.