• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü - Bir Daireyi Soğutmanın En İyi Yolu

   Tavan Vantilatörleri


   Uygun maliyetli ve mükemmel tasarım! Yaşam alanlarınızda neden Hunter tavan vantilatörüne ihtiyacınız olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

   Hunter tavan vantilatörleri daireleriniz için harika bir dokunuş olacaktır. Daha küçük tavan vantilatörlerimiz çok çeşitli alanlara uyar ve alanı hemen soğutabilir. 

   5 Maddede Tavan Vantilatörü Kullanımının Püf Noktaları

   1. Sıcaklık yüksek olduğunda yalnızca klima ünitenize güvenmek, yüksek elektrik faturasına yol açabilir. Tavan Vantilatörleri alanınızı soğutmanın en uygun maliyetli ve etkili bir yoludur. Havanızı hareket halinde tutan, A / C’nizi düşük tutun ve faturalarınız daha da düşük gelsin!

   Not: Klimalarımızı dışarı çıktığımızda kapatırız. Elektrik faturalarına fazla yüklenmemek için. Yaz aylarında dışarıdan eve geri geldiğimizde sizi sıcak bir ev karşılayacağını unutmayın. Kendinizi sorundan kurtarın ve tavan vantilatörü satın alın. Evden çıksanız bile kapatmanıza gerek kalmayacak! Her dakika sizi serin tutacaktır.


   2. Klimalar tıkalı olabilir. Toz birikir. Hava filtreleri her zaman rutin olarak değiştirilmez ve yaşam alanınıza kötü bir koku yayabilir. İyi bir tavan vantilatörü, havayı hareket ettirecek ve daha temiz bir atmosfer üretilmesine yardımcı olacaktır. Sonuçta havadar ve kokusuz bir daire mutlu bir yaşam olanı oluşturur.


   3.
   Yaşadığınız soğuk kışlar mı var? Tavan vantilatörü kışında kullanıma uygundur. Tavanda sıkışan sıcak hava aşağıya doğru hareket etmesine yardımcı olmak için kışın vantilatörümüzün dönüş yönünü ters çevirerek tavan vantilatörünün avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu hareket size ısıtma maliyetlerinizden yaklaşık %15 tasarruf etmenizi sağlar. Daha düşük bir fiyat noktası ve konforlu bir sıcaklık - bunu seviyoruz.


   4. Alçak tavana mı sahipsiniz? Sorun değil. Bu 
   tavan vantilatörleri , tavanınıza tam oturacak şekilde tasarlanmıştır, böylece küçük, alçak tavanlı odalarınızda bile sevgiyi hissedersiniz!


   5
   . Tarzınız, tercihleriniz ve bütçenize göre mükemmel bir daireye sahipsiniz. Şimdi uyumlu bir tavan vantilatörü seçin
   ! Her zevke uygun bir tasarıma, her tercih için teknolojiye ve her bütçeye uygun fiyatlara sahibiz.  Web sitemiz özellik, stil, oda ve hatta renge göre alışveriş yapmanıza yardımcı olur!  Ara kısmına boyut, teknoloji ve ışık tercihi ile filtreleyin.  Hunter Fan sizin için en uygun vantilatörü göstersin.

   2.3.2020

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.