• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü Denince Akla Gelen İlk Marka: Hunter Fan

   Neden Kaliteli Tavan Vantilatörü Kullanmalıyız?

   Kaliteli tavan vantilatörleri güçlü ve performanslı çalışmaları ile ünlülerdir. Sıcak günlerde ihtiyaç duyulan serin esinti ve hava sirkülasyonu çok önemlidir. Hava sirkülasyonu, kanat çapına, şekline ve adedine, en önemlisi de motor performansına bağlıdır. Eğer, bunlardan biri aksarsa bu, hava sirkülasyonunda dengesizliğe ve motor ömründe kısalmaya yol açacaktır. Bizim uluslararası test laboratuarlarımız, mühendislerimizin her tavan vantilatöründe optimal performansı sağlamalarına yardımcı olur.
    Kaliteli vantilatörler, hem iç mekan, hem de dış mekan kullanımlarına dayanıklıdırlar. Bu nedendendir ki , tüm ürünlerimize Ömür Boyu Motor Garantisi verebiliyoruz. Kaliteli ürünlerinin pas, bozulma ve toza karşı geçirmez özellikleri vardır. Tüm Hunter ürünleri en iyi renk ve maksimum dayanıklılık için sık tozlu boyalarla kaplanmıştır.


   Araştırmaya katılan tavan vantilatörü kullanıcılarına, en çok neden vantilatör kullanmayı tercih ettikleri sorulduğu zaman, yüzde 54’ünün tavan vantilatörü pratik ve sessiz olduğu için tercih ettiği görüldü.
   Tavan Vantilatörün tercih edilmesinin diğer sebepleri ise sırasıyla ekonomik olması, sağlıklı olması ve çevre dostu olması. Bölgelere göre bakıldığında araştırma genelinde belirlenen yüzde 54 oranının aşağı yukarı bütün bölgelerde geçerli olduğu belirlendi. Diğer seçeneklere ait oranlar bölgelere göre değişiklik göstermekle birlikte, serinlemek için tavan vantilatörü  tercih edilmesinde tüm bölgelerde “pratik ve sessiz olma” özelliğinin öne çıktığı görülüyor.
   Bunun dışında, araştırmaya katılan tavan vantilatörü sahibi kullanıcıların büyük çoğunluğunun eski yıllarda ayaklı vantilatöre sahip olduğu belirlendi.Bu katılımcıların yüzde 86’sının tavan vantilatörünü evde kullandığı düşünülürse, pratik ve sessiz olma özelliğinin kullanıcılara cazip geldiği ve bu yüzden ayaklı vantilatörlerden daha çok tavan vantilatörünü tercih edildiği görülüyor.

   Tavan Vantilatörü varsa Hunter Fan , yeni vantilatör alınacaksa yine Hunter Fan . Ömür boyu motor ve sessizlik garantisini dünyada sadece Hunter Fan da bulabilirsiniz.Araştırmaya katılanların toplamıyla oranlandığında Akdeniz Bölgesi’nde yüzde 79, Ege Bölgesi’nde yüzde 72, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nde yüzde 35, diğer bölgelerde ise yüzde 25 oranında katılımcının tavan vantilatörü var. Bu kullanıcıların çoğunluğunun ise Hunter Fan marka tavan vantilatörü kullandıkları belirlendi (yüzde 12).Katılımcılara “Eğer yeni bir tavanvantilatör almak isteseydiniz aşağıdaki markalardan hangisini tercih ederdiniz?” diye sorulduğunda, Hunter Fan  markasının en fazla tercih edilen marka olduğu belirlendi.

   29.12.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.