• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü Hasta Eder mi?

   Tavan Vantilatörü Hasta Eder mi?

   Muazzam bir çalışma prensibi olan tavan pervanesi hava sirkülasyonunu doğru bir şekilde sağlayarak bireylere sakinlik ve ferahlık sunmaktadır. Bu durumun yanı sıra insan vücudundaki ter ve nemi buharlaştırarak sanılanın aksine olumlu bir etki yaratmaktadır. Yaz aylarının gelişiyle önemi daha da çok anlaşılan tavan pervanesi, farklı çalışma prensipleriyle doğru kullanım imkanını beraberinde getirmektedir.

   Tavan vantilatörü hasta eder mi sorusuna geldiğimizde ise net bir şekilde hayır cevabını vermek Hunter Fan aracılığıyla mümkün olacaktır. Bilindiği üzere son zamanlarda satışa sunulan ve olumlu dönüşler sunan tavan pervanesi, geniş bir kullanım prensibine sahiptir. Bu bağlamda doğru kullandığınız takdirde hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

   Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle hasta olmamak ve sağlığımızda olumsuz bir etki yaratmamak için doğru tavan vantilatörü seçmek gerekmektedir. Firma olarak başarılı bir çalışma sunan Hunter Fan, detaylı tüm sağlık önlemlerini alarak başarılı tasarımlarını satışa çıkarmaktadır. Böylelikle tereddüt etmeden temin edebileceğiniz ürünler piyasaya sunulmaktadır.
   Tavan vantilatörü, sağladığı hava sirkülasyonu dolayısıyla sağlıklı bir ortam yaratmaktadır.

   Özellikle belirtmek gerekir ki sağlıklı bir çalışma sunmak için tavan pervanesinin doğru kademede çalıştırılması gerekmektedir. Peki, bu durum nasıl olacak? Bu soruya cevap vermek için öncelikle tavan pervanesi kademelerinden bahsetmemiz gerekir.

    

   Tavan Vantilatörü Kademeleri

    
   Hunter Fan bünyesinde üretilen tavan pervaneleri -genellikle- 3 kademeden oluşmaktadır. Belirtilen bu kademeler performans hızını belirlemektedir. Tavan vantilatörünü uyku esnasında birinci kademede çalıştırmak sağlık konusunda karşılaşabileceğiniz olumsuz sorunların önüne geçecektir. Birinci kademeden bahsederken uyku modu tanımına dikkat çekmek gerekmektedir. Uyku modunda tavan pervanesi daha hassas ve sakin bir çalışma gerçekleştirmektedir. Böylelikle hastalığa mahal verecek tüm durumlar ortadan kalkacaktır.

   Uyku moduna alınmayan veya uyku esnasında özellikle üçüncü kademede çalıştırılan tavan vantilatörleri insan vücudunda olumsuz etkiler yaratabilir. Bu olumsuz etkiler yoğun bir çalışma prensibi dolayısıyla ciltte, ağızda veya burunda kuruluk ve hassasiyet hissi yaratabilir. Genellikle büyük bir risk oluşmasa bile özenli kullanım son derece önemlidir.

   Tavan vantilatörü hasta eder mi sorusuna cevap verirken en önemli detayın kademe hızı olduğuna dikkat çekmek isteriz. Bilindiği üzere gece ve gündüz ayarları doğru tutturulmalı ve hiçbir koşulda gereksiz bir çalışma performansına ihtiyaç duyulmamalıdır. Gündüz saatlerinde daha çok ihtiyaç duyduğumuz tavan vantilatörü, uyku modunda daha sakin çalıştırılmalıdır.

   Yukarıda belirtilen kuruluk hissiyatının yanı sıra çok yüksek kademe hızının sinüsleri olumsuz etkileme durumundan kaynaklı olarak geniz akıntısı ve baş ağrısı gibi sorunlar meydana gelebilir. Hafif bir esinti edasıyla birinci kademede çalışan tavan pervanesi, uyku modunda muazzam bir hissiyat yaratmaktadır. Belirtilen bu hissiyat erişim sağlamak için tavan vantilatörünün birinci kademeden daha yüksek seviyede çalıştırmamanız önemle rica olunur.

   Tavan vantilatörü, barındırdığı özellikler sayesinde geri dönüşleri muazzam olan bir tasarımdır. Bu noktada en önemli şey ürünün doğru ve başarılı kullanımıdır. Tavan vantilatörü hasta eder mi veya tavan vantilatörü sağlıklı mı gibi sorular, kullanıcıların tercihlerini belirlerken üzerinde durduğu konular arasında yer almaktadır. Bu sorulara cevap verirken Hunter Fan olarak tüm hassasiyetimizle ve samimiyetimizle doğru bilgi vermek için çaba göstermekteyiz. 

   Elbette ki her ürününün olumlu birçok yanı olduğu gibi az da olsa bir risk faktörü mevcuttur. Bu noktada yapmanız gereken şey doğru kullanım sağlamak olacaktır. Belirtildiği gibi uyku modunda çalıştırılmayan tavan vantilatörü, bireylere rahatsızlık hissi verebilir. Bununla birlikte sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Bu tarz durumların meydana gelmemesi için kademe ayarını doğru ayarlamanız faydanıza olacaktır.

   Şöyle düşünelim: gündüz ihtiyaç duyduğumuz serinlik ile gece ihtiyaç duyduğumuz serinlik oranı aynı mı? Genellikle geceleri hava daha serin olduğu için cevabımız hayır. Tavan vantilatörünün en iyi özelliklerinden biri de çalıştırırken ve size serinlik verirken bir yandan pencereyi de açabiliyor olmanızdır. Tavan vantilatörünün doğru sirkülasyonu ve eşsiz serinliğinin tadına varırken aynı zamanda temiz havanın içeri girmesine izin vermeniz gerek gün içinde gerekse uyku sırasında size keyifli bir deneyim sağlayacaktır. Tam da bu örnekten hareketle gündüz ayarıyla çalıştırılan tavan pervanesi, uyku modunda insan bedenine ağır gelebilir.

   Aynı zamanda çalışırken sessizlik garantisi veren Hunter Fan tavan vantilatörleri ile; ufak bir fısıltı sesinden başka hiçbir şey duymayarak derin uykunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Çocuğunuz için de gönül rahatlığıyla kaygısızca uyku sırasında tavan vantilatörlerini çalıştırabilirsiniz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda ayarladığımız kademe hızı, uyku kalitesine de büyük bir fayda sunacaktır.


   Tavan vantilatörü hasta eder mi sorusunu cevaplamadan önce tavan vantilatörünün ne işe yaradığından biraz bahsetmemiz doğru olacaktır. Tavan pervanesi, yaz aylarında ferah bir serinlik; kış aylarında ise hafif bir sıcaklık sunan geniş kapsamlı bir üründür. Yaz aylarında ihtiyaç duyduğumuz hava sirkülasyonunun doğru bir şekilde sağlanması ise tam da bu ürünler ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda farklı birçok çeşit ile ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir.

    

   27.6.2022

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.