• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü İşe Yarıyor Mu?


   Aydınlatma, serinletme ve ortam havasını temizleme gibi özellikleri ile günümüzde klimanın yerini almaya başlayan tavan vantilatörleri artık daha sık karşımıza çıkıyor. Bunun en temel nedenleri de elbette maliyet ve sağlık. Peki tavan vantilatörü işe yarıyor mu ve gerçekten de anlatıldığı kadar büyük avantajları var mı? Eğer böyleyse piyasada tercih edilebilecek en iyi tavan vantilatörü hangisi?
    

   Tavan Vantilatörü Ne İşe Yarar?

    

   Klima kullanımına ve yüksek maliyetlere en güzel alternatiflerden biri tavan vantilatörü. Çünkü tavan vantilatörü yalnızca serinletme etkisi ile kalmıyor aynı zamanda soluduğunuz havayı da temizliyor. Bu yüzden son yıllarda hem evlerde hem de ofislerde ve diğer çoğu ortamda serinlemek için en sık kullanılan araç durumunda. Tavan vantilatörü yaz aylarında saat yönünün tersinde dönecek şekilde ayarlanıyor. Bunun nedeni hava akışının aşağı doğru yönlendirilmesi ve böylelikle serin bir ortam yaratılması. Kış aylarında saat yönünde dönecek şekilde ayarlanan tavan vantilatörleri hava akışını yukarı doğru yönlendirerek tam tersi bir etki yaratıyor. Aynı zamanda havada bulunan toz, nem ve kötü koku gibi faktörlerin giderilmesini sağlıyor. 
    

   Tavan Vantilatörü Avantajlı Mı?

    

   Tavan vantilatörü kullanmak başta enerji maliyetlerinin düşürülmesi ve havanın daha sağlıklı hale getirilmesi olmak üzere pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Bu avantajları şu şekilde listelemek mümkün:

    
   • Klima cilt problemleri ile birlikte göz tahrişine, vücut ağrılarına ya da soğuk algınlığı gibi hastalıklara yol açar. Tavan vantilatöründe böyle bir durum söz konusu değildir.

   • Klimaya göre daha ucuz ve daha çevrecidir.

   • Kolay kurulur.

   • Farklı tasarım, renk, boyut ve malzeme seçenekleri sunar. Bu yüzden girdiği ortama estetik bir görünüm kazandırır.

   • Ortamda bulunan sivrisinek vb. haşereleri büyük ölçüde uzaklaştırır.

    

   Ayrıca bunlar tavan vantilatörü işe yarıyor mu sorusuna verilebilecek en doğru cevaplar. Elbette seçtiğiniz vantilatör markası da büyük önem taşıyor. 
    

   Hangi Tavan Vantilatörü Tercih Edilmeli?

    

   Tavan vantilatörü kullanımının yaygınlaşması ortaya pek çok markanın çıkmasına neden oldu. Fakat elbette her markanın istenilen özellikleri sunduğunu söylemek mümkün değil. Oğuzhan, Beacon, Fanimation, Modern Fan ve Breeze gibi markalar piyasanın tercih edilebilecek başarılı markaları. Fakat hepsinin üzerinde dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi olan Hunter Fan bulunuyor. 135 yıldır piyasanın en iyi tavan vantilatörü markası olan Hunter Fan, ürettiği tüm tavan vantilatörlerinde ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunuyor. İyi ve kaliteli açıdan tavan vantilatörü hakkında her şey Hunter Fan markasında görülebilir. 

    

   Dayanıklılığının yanı sıra üst düzey bir performans sunan Hunter Fan, sunmuş olduğu garanti ile uzun ömürlü bir kullanıma imkân tanır. Bu durum enerji maliyetlerinin düşürülmesini sağlarken, bir yandan da sizi sürekli olarak tavan vantilatörü değiştirme gerekliliğinden kurtarır. Bu yüzden sorunsuz bir kullanım için Hunter Fan marka tavan vantilatörlerini önermekteyiz. 

   26.11.2022

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.