• Tüm Kategoriler
  • Tavan vantilatörü kanat ve Vantilatörün temizliği

   Tavan vantilatörü kanatlarını temizlemenin en iyi yolu

   Mobilyalarınızda toz birikmesi konusunda gergin misiniz? Yatağın veya kanepenin üzerindeki tavan vantilatörünü temizlerken eski bir çarşafı, havluyu veya bezi bırakın.
   Kafanızınkanatlrın üzerinde olması için bir merdiven üzerinde durun, daha sonra temizlik bezini her bir kanadın üzerine kaydırın ve tozu yakalamak için geri çekin. Bunu tavan fanı kanatlarında yaparken hafif basınç kullanın: Çok fazla basınç, kanatların kırılmasına veya dengesinin bozulmasına neden olabilir.
   Yıkamadan önce bezdeki tozu çalkalayın.

   Merdivenin üzerindeyken, tavan vantilatörünün diğer köşelerini ve kollarını cam siler ve motor gibi temizleyebilirsiniz. Bu parçaları temizlemek için mikrofiber bir bez kullanın.
   Tavan vantilatörünün yönünü değiştirmeyi hatırlatmak için tavan vantilatörlerini temizlerken bu zamanları kullanın. Sıcak aylarda, tavan vantilatörleri bu serin esintiler için gerekli aşağı doğru hava akımı oluşturmak için saat yönünün tersine dönmelidir. Kışın, tavan vantilatörünün tavana sıkışmış sıcak havayı aşağıya doğru hareket ettirmesine yardımcı olmak için yukarı doğru hava akımı oluşturmak için tavan vantilatörlerinin saat yönünde dönmesi gerekir.


    

   20.06.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.