• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü Montajı ve Birleşen Parçaları

   askı ayağı
    

   Tavan Askı Aparatı

   Tavan Vantilatörünüzü beton, ahşap , demir profil ya da asma tavanlara asmak için kilitlenebilir olarak tasarlanmış çelik aksamdır.Tavan vantilatörünün güvenliği için en önemli parçasıdır.   askı borusu

    

   Uzatma Tiji ( Uzatma Borusu )

   Uzatma tij, tavan vantilatörlerini yüksek tavanlara asmaya yarayan metal çubuktur. Bu uzatma tij tavan vantilatörünün askı aparatı ve gövde arasında yer alır. Uzatma borusunun sağlam bir yapıya sahip olması çok önemlidir. Uzatma borusUnun sağlam yapısı vantilatörünüzün düşüp düşmeyeceğini belirler.

   vantilatör kanatları


    

   Kanatlar

   Ev tipi tavan vantilatörleri üç ila beş kanatlıdır. Boyutlandırılmış ve hassas olarak tartılmıştır.  Plastik, metal veya ahşap dan yapılmıştır.


   Vantilatör kanat kolu

    

   Kanat Kolları

   Kanat kolları, tavan vantilatörünüzün kanatlarını motora bağlar ve genellikle metalden yapılır. Kanat kolları kendi aralarında belirli açılara sahiplerdir çok kanat kollarında oluşacak az bir eğilme bile vantilatörünüzün yalpa yaparak dönmesine sebep olur .


   Tavan vantilatörü aydınlatma

    

   Aydınlatma Ünitesi

   Modern tavan vantilatörleri aydınlatma ünitelerine sahiptirler. Motorun üstünde, içinde veya altında bulunurlar. Aydınlatmalar, elektrikle çalışır ve genellikle değiştirilebilir. Hunter tavan vantilatörlerinin aydınlatmalı ve aydınlatmasız modelleri bulunmaktadır...

   Vantilatör Motoruvantilatör motoru

   Motor, bir fanın en öenmli bileşenidir. Elektriği harete dönüştürür. Kısacası, elektrik akımı motordan akar ve bu da mekanik enerji üretmesini sağlar. Bıçakları döndüren motordur. Dikkate değer, motor fanı en ağır kısmıdır. Çoğunlukla metaliktir ve boyut ünitenin uygulamasına göre değişir..

   23.3.2020

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.