• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü mü Klima mı, Hangisi Daha Sağlıklı?

    

    

   Kullanıcıların satın alma işlemini gerçekleştirirken aklında bulunan bazı soru işaretleri vardır. Bu soru işaretlerinin haklı sebepleri olmasından dolayı detaylı bir içerik hazırlamaya karar verdik. Hunter Fan olarak keyifli okumalar dileriz. 

   Sağlık, her birey için ilk planda yer alan önemli bir husustur. Bu hassasiyetinize dikkat ederek sizler için faydalı olacak bilgiler hazırladık. Özellikle belirtmek gerekir ki tavan vantilatörü mü, klima mı seçeneklerine cevaben net bir şekilde “tavan vantilatörü” cevabını vermekteyiz. Bu durumun sebeplerini aşağıda yer alan maddeler halinde aktaracağız. 

    

   Tavan Vantilatörü mü daha iyi serinletir klima mı?

   Tavan vantilatörü, keskin bir soğukluk hissiyatı vermenin yanı sıra doğru hava sirkülasyonunu sağlayarak hafif bir esinti ile sağlıklı bir kullanım imkânı sunmaktadır. Bu durum hasta olmanızın ciddi boyutta önüne geçecektir. 

   Tavan Vanilatörü mü daha tasarruflu klima mı?

   Yukarıda yer alan bilginin yanı sıra tavan pervanesi, klimanın aksine elektrik faturanızı yüzde 40’a kadar düşürür. Bu konu hakkında detaylı açıklamayı aşağıda yer alan bilgilerden edinebilirsiniz.  

   Tavan Vantilatörü ısıtır mı?

   Yaşam alanlarınızı hafif bir esintiyle donatan tavan pervanesi, aynı şekilde kışın da kademeli bir şekilde ısınma hissiyatı sunmaktadır. Bu noktada belirtmek gerekir ki hem soğukluk hem de sıcaklık hissi, kullanıcıların sert bir şekilde hissedeceği yapıda değildir.  
    

   tavan vantilatorü mü klimamı

    

   Tavan Pervanesi güvenli mi?

   Tavan pervanesi, hasta olmanızın büyük oranda önüne geçerken güvenli ve verimli performans sunmaktadır. Bu noktada seçimlerinizi yaptığınız marka da son derece önemlidir. Hunter Fan, sağlığınızı ön plana alarak her detaya dikkat etmektedir. Güvenle tercih edebilirsiniz. 

   Tavan Vantilatörü her yere monte edilebilir mi?

   Her alana uyum sağlayan tavan vantilatörü, oturma alanına, mutfağa, yatak odasına, çocuk odasına ve iş yerine monte edilebilir. Her türlü iç ve dış mekâna konumlayabileceğinizi de belirtmek gerekmektedir. 

   tavan vantilatörü yaşam alanları

    

   Neden Tavan Vantilatörü tercih etmeliyim?

   Tavan vantilatörü, klimaya kıyasla dört mevsim boyunca donanımlı bir çalışma prensibi sunmaktadır. Bu durum seçimlerinizi belirleyen hususlar arasında yer almaktadır. 

   Tavan Vantilatörü nasıl serinletir?

   Bilindiği üzere tavan pervanesi; klimalar gibi alandaki havayı soğutmaz, sadece hava akımı oluşturarak serinlemenize yardımcı olur. Bu noktadan hareketle vantilatörü kapattığınız anda oda sıcaklığında bir alanla karşılaşırsınız. 

   Klima mı daha sağlıklı tavan vantilatörü mü?

   Bazı alanlarda klima, keskin etkiler yaratmaktadır. Özellikle küçük alanlarda klima kullanımı sağlığınız açısından olumsuz etkiler meydana getirmektedir. Tavan pervanesinin küçük alanlar için bile uygun bir seçenek olması ve monte edilme ihtiyacı olmaması tercih edilme sebeplerindendir. 

   Tavan Vantilatörü mü Klima mı? 

   Tavan vantilatörü mü klima mı sorularınıza cevap vermek için Hunter Fan olarak bilgilendirici bir yazı hazırladık. Tüm sorularınıza yanıt bulabilmek için okumaya devam edin.
   Bilindiği üzere klimaya kıyasla daha çok tercih edilen tavan pervaneleri hem iç mekân hem de dış mekân kullanımları için uygundur. Bu noktadan hareketle enerji konusunda da muazzam bir verim elde etmenizi sağlayacaktır. Hunter Fan, hava sirkülasyonun sağlıklı bir şekilde sağlanmasına, kanat çapına, şekline ve adedine, en önemlisi de motor performansına dikkat ederek ürünleri sizlere sunmaktadır. Bu durum güvenli bir satın alma işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. 
    
   Hunter Fan, 135 yıllık süreçte piyasaya sunduğu tüm tavan vantilatörleri ile ilgi odağı olmuştur. Özellikle ömür boyu sessizlik garantisi sayesinde müşterilerin memnuniyetini sağlayarak onları serinletmektedir. Bu bağlamda klima satın almak yerine güvenilir bir firma aracılığıyla tavan pervanesi satın almak oldukça faydalı olacaktır. 
   Yukarıda yer alan başlıkta tavan vantilatörünün daha az enerji harcadığını belirtmiştik. Bu konuya detaylı bir açıklama getirmek gerekirse, Hunter Fan bünyesinde üretilen tavan vantilatörü, saatte ortalama 60-100 W civarında elektrik harcamaktadır. Bu noktada belirtmek gerekir ki 24 saat hiç durmadan çalıştırdığınızı düşünürsek Hunter Fan 24 x 75 üzerinden 1.800 W enerji harcar. Bu da 1.8 KW enerjiye tekabül eder. Özetle klimanın bir saatte harcadığı enerjiyi; tavan vantilatörü 1 günde harcamaktadır.
     
   Tüm nesnel veriler seçimlerinizi olumlu yönde etkilemektedir. Enerji konusunda bütçenizin dostu ve kaliteli tavan vantilatörleri güçlü ve performanslı çalışmaları ile bilinmektedir. İlk başlıkla belirtilen maddelere ek olarak belirtmek gerekir ki piyasada yer alan her tavan vantilatörü, belirtilen hususları taşımayabilir. Kimi zaman sağlıklı olarak düşündüğünüz ürünler, son derece olumsuz etkiler yaratabilir. 
   Sağlığınıza en uygun ürünü üreten Hunter Fan, geri dönüşleri olumlu olan bir markadır. Kullanıcıların memnuniyetini baz alarak sizlerde seçimlerinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek tavan pervanesi seçimlerinde bulunabilirsiniz.

   15.7.2022

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.