• Tüm Kategoriler
  • TAVAN VANTİLATÖRÜ NEDEN YAVAŞ DÖNER


   Yeni aldığımız bir tavan vantilatörü kullanmaya başladıktan  bir kaç yıl sonra dönüş hızında bir yavaşlama olur ve bu yavaşlama zamanla daha azalır vantilatör neredeyse durma derecesine gelir.  Tavan vantilatörlerinin hızlı bir şekilde dönemesi sağlayan kondasatör adında bir parçadır.  Bu parça pil gibi düşünülebilir. Zamanla içleri boşalır ve vantilatörün yavaş dönmesine sebep olur. Değişebilen bir parça olduğu için satın alınarak vantilatörünüze takabilir ilk günki hızına kavuşabilirsiniz.

   Bauhaus, Koçtaş gibi zincir markertlerde satılan tüm vantilatörlere ayrıca westinghouse tavan vantilatörlerine de uyumlu kondansatörler sitemizde mevcuttur.

   21.10.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. Taşlı Yol Sok. No: 2/1 34734 Kadıköy / İstanbul
   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare

    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.