• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü Seçiminde Vantilatör Boyutunun Önemi Nedir?

   Harika Odalarınız İçin En İyi Boyutta Tavan Vantilatörü

   Açık konseptiniz veya geniş aile odanız için mükemmel tavan vantilatörü boyutunu mu arıyorsunuz? Başka yerde aramayın. Sizin için uygun büyüklükte vantilatör seçimi vantilatörün alanınızdaki etkisine bağlıdır. Odanız için küçük bir fan takarsanız odanın serin olmasını sağlamak için doğru miktarda hava akışı sağlayamazsınız. Alternatif olarak, odanız için çok büyük bir tavan vantilatörü takmak alanı etkisiz hale getirebilir.

    

   Harika bir oda olarak kabul edilen şey

   Odanızın ölçüsünü alın. Standart kare veya dikdörtgen şekilli bir odanız varsa, bu basittir. Odanın uzunluğunu ve genişliğini ölçmek için bir mezura/metre kullanın. Odanızın metrekaresi bu şekilde hesaplanır. “Uzunluk x Genişlik = Metrekare”. Örneğin vantilatörü kullanacağınız odanızın uzunluğu 3 metre, genişliği 4 metreyse 3 x 4 = 12 metrekarelik bir alanınız vardır. Mutfak veya kahvaltı köşesi gibi başka komşu alanlarınız varsa bu tek alanın uzunluğu ve genişliğini ölçün ve ardından ana alanın ölçüsüne ekleyin. Örneğin, oturma odanızın metrekaresini alın ve onu bitişik mutfak ve yemek odası alanlarının kare görüntülerine ekleyin.

   tavan vantilatoru

   Tavan Vantilatörü Çapı

   Şu anki tavan vantilatörünüz doğru boyutta mı? Mevcut fanınızın doğru boyutta olduğundan emin olmak için, kanat ucundan kanat ucuna kadar olan boyutu belirlemek için mezura kullanarak tavan fanınızı ölçün. Ayrıca ışık kitinin ortasından kanat ucuna kadar olan uzunluğu ölçebilir ve bu sayıyı ikiyle çarparak vantilatör çapına ulaşabilirsiniz.

   tavan pervanesi

   Geniş yatak odaları için LED ışıklı Fethiye fanı gibi 152 cm. çaplı tavan vantilatörlerini öneriyoruz.

    

   Hava akışının yanı sıra, harika oda tavan vantilatörleri, geniş odalarınızdaki alanların görsel olarak belirlenmesine yardımcı olur. Yaşam alanınızı vurgulamak için oturma grubunuzun üzerine büyük bir tavan vantilatörü asın. Harika odanız için doğru tavan vantilatörünü nasıl seçeceğiniz konusunda daha fazla ipucu için Ana sayfamız da yer alan “Tavan Vantilatörü Seçimi” hakkındaki yazımıza göz atın.
   tavan vantilatörü

   19.2.2021

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.