• Tüm Kategoriler
  • Tavan Vantilatörü Tavsiye

   Ömür Boyu Garanti Üretimi

   Kaliteli vantilatörler, hem iç hem de dış mekan kullanımlarına dayanıklıdırlar. Bu nedendendir ki, tüm ürünlerimize ömür boyu motor  garantisi verebiliyoruz. Kaliteli ürünlerin pas, bozulma ve toza karşı geçirmez özelikleri vardır. Tüm Hunter Tavan Vantilatörü ürünleri en iyi renk ve maksimum dayanıklılık için sık tozlu boyalarla kaplanmıştır.

   Her Dönüşte Kalite

   Kaliteli tavan vantilatörleri sessizlerdir. Sessiz bir tavan vantilatörü bulabilmek için, gerekli hikaye yi bilmeniz gerekir. Her Hunter Vantilatör, içerisinde sessiz çalışma amaçlanarak en iyi materyallerden oluşan ve ihtimamlı testlerden geçen yüksek performanslı Hunter motoru ihtiva eder. Kaliteli tavan vantilatörleri güçlü ve performanslı çalışmaları ile ünlülerdir. Sıcak günlerde ihtiyaç duyulan serin esinti ve hava sirkülasyonu çok önemlidir. Hava sirkülasyonu, kanat çapına, şekline ve adedine, en önemlisi de motor performansına bağlıdır. Eğer bunlardan biri aksarsa bu, hava sirkülasyonunda dengesizliğe ve motor ömründe kısalmaya yol açacaktır. Bizim uluslararası test laboratuvarlarımız, mühendislerimizin her tavan vantilatöründe optimal performansı sağlamalarına yardımcı olur.

   02.04.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.