• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Kumanda Tipi

   Renk

   Kanat Çapı Boyutu

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Uzaktan Kumandalı Vantilatör
   25.597,89 TL + KDV
   15.416,67 TL + KDV
   18.500,00 TL
   %39,8
   Mat Gümüş Tavan Vantilatörü
   675,05 USD + KDV
   26.353,44 TL
   Çağdaş Bronz Tavan Vantilatörü
   675,05 USD + KDV
   26.353,44 TL
   Bu kategoride toplam 92 ürün listeleniyor.

   Uzaktan Kumandalı Vantilatör

   Kuşkusuz dünya üzerindeki çoğu birey rahatlığına, keyfine düşkün bir yapıya sahiptir. Firmamız da herkesin faydası açısından mükemmel rahatlıktaki uzaktan kumandalı vantilatörleri tasarlamaktadır.
   Uzaktan kumandalı vantilatörler kontrol, kolaylık ve verimlilik sağlamaktadır. Oturduğumuz yerden vantilatörün hız kademesini dilediğimizce ayarlamanın ve ışığı kontrol etmenin düşüncesi bile oldukça keyif vericidir.

   Uzaktan kumanda sistemine sahip olan sessiz kumandalı vantilatör modellerini kolay bir şekilde kontrol edebilir ve bu yüksek güvenlikli makinalara siz de sahip olabilirsiniz. Her yaştan insanın tercih ettiği vantilatörler özellikle hareket sorunu bulunan yaşlılar için oldukça cazip bir fırsat olabilir.

   Kumandalı Vantilatör Fiyatları

   Gelişen teknolojiye son hızıyla ayak uyduran uzaktan kumandalı vantilatörler, sizlere bir vantilatörden daha fazlasını sunmaktadır. Kumandalı vantilatörler özellikle verimlilik, rahatlık ve kontrol edilebilirlik açısından sıkça tercih edilen cihazlar olarak yer almaktadır. Firmamızda üretilen her ürünün özellikleri, açıklaması ve fiyat bilgisi internet sitemizde mevcuttur.
   Sessiz tavan vantilatörleri ve uzaktan kumandalı vantilatörlerin detaylı bilgisine ve renk seçeneklerine internet sitemizden ulaşmanız mümkündür. Vantilatör gibi farklı çeşitleri olan ve dolar bazlı fiyatlandırılan cihazlarda net bir fiyat vermek müşterileri yanıltabilir. Tasarlanan her ürün kendi özelliklerine uygun olarak fiyatlandırılmaktadır.

   Vantilatör Modelleri

   Firmamız vantilatör modelleri noktasında çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her müşterimizin zevkine hitap etmek adına farklı renk ve tasarımlarla kataloğumuzu güçlendirmekteyiz.
   Uzaktan kumandalı ayaklı vantilatör, sessiz tavan vantilatörü, dış mekân vantilatör, renkli tavan vantilatörü, aydınlatmalı tavan vantilatörü ve hatta kafes vantilatör gibi birçok çeşit firmamızca üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizin tamamında ömür boyu sessizlik ve motor garantisi vaad etmemiz de Hunter Fan tavan vantilatörünün en çok tercih edilme sebeplerindendir.

   Hunter Fan Markası olarak özel tasarlanmış geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerin memnuniyetini sağlamaktayız. Azimli ve titiz bir şekilde çalışarak ve kendimize her daim yenisini katarak firmamızı günden güne değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hem verimlilik sağlayan hem de stilleriyle farklılığı gözler önüne seren vantilatörler ile mekânınızın havası değişecektir.

   Hunter Fan Vantilatörlerini, daha önce hiç olmadığı kadar fazla aydınlatma seçeneği, kanat kaplamaları, montaj seçenekleri ve özel olarak hazırlanmış gövde modelleri ile beğeninize sunmaktayız. Ürün çeşitleri ve ürün kategorilerine internet adreslerimizden ulaşabilir, gerektiğinde firmamızla irtibata geçerek detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.


    

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.