• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kullanım Alanı

   Aydınlatma

   Renk

   Kanat Çapı Boyutu

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

   Endüstriyel Tavan Vantilatörü

    
    

   Klima ya da vantilatörler ev tipi kullanım için ideal olmakla birlikte, geniş alanlar için hem serinletme performansı hem de maliyetleri bakımından ideal değildir. Bu yüzden fabrika, alışveriş merkezi, spor salonu ve benzeri alanlarda genellikle geniş alan tavan vantilatörü olarak da değerlendirilebilecek sanayi tipi ya da endüstriyel tavan vantilatörleri tercih edilir. 

   Geniş alanlar için ihtiyaç duyduğunuz tavan vantilatörlerini dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi olan Hunter Fan markası ile ve tavanvantilatoru.com üzerinden satın alabilirsiniz.
    

   Endüstriyel Tavan Vantilatörlerinin Özellikleri

    

   Alternatif serinletme ve havalandırma ekipmanları ile mukayese edildiğinde daha yüksek bir enerji tasarrufu sağlayan tavan vantilatörleri, insan popülasyonunun yoğun olduğu alanlarda hava akışını olabilecek maksimum verimlilikle sağlar ve sağlıkla ilgili oluşabilecek riskleri diğer iklimlendirme cihazlarına göre çok daha güçlü şekilde bertaraf eder. Pek çok açıdan avantaj sağlayan endüstriyel tavan vantilatörü modelleri şu özellikleri ile öne çıkar:

   • Serinletme ya da havalandırma amacıyla kullanılan ekipmanlar genellikle çok uzun süreler aralıksız olarak çalışır. Endüstriyel tavan vantilatörleri diğer araçlara göre daha sessiz çalıştığından rahatsızlık yaratmaz.

   • Mevcut havayı sirküle ettiği için çevre dostu bir araçtır. 

   • Düşük enerji tüketimi ile çalışır, bu yüzden de ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

   • Yalnızca sıcak havayı değil, ortam içerisinde bulunan kötü kokuları da uzaklaştırır.

   • Hava bulunan toz, bakteri ve mikroplar uzaklaştırılacağından, sağlık ile ilgili oluşabilecek riskler de minimize edilmiş olur.

   • Özellikle rutubet tutmaya müsait ortamlarda rutubet oluşumunu önler.

    

   Tüm bu avantajları göz önünde bulundurulduğunda tavan vantilatörü modelleri depo, hangar, fabrika, alışveriş merkezi ve spor salonu gibi geniş alanlarda en güçlü ve en kullanışlı alternatif olarak değerlendirilebilir.
    

   Hunter Fan Endüstriyel Tavan Vantilatörü

    
    

   Dünyanın ilk tavan vantilatörü üreticisi titrini taşıyan Hunter Fan, hem ev tipi hem de sanayi tipi tavan vantilatörü üretiminde günümüzde de başı çeken marka durumunda. Hunter Fan markasının farklı kanat uzunluklarına, farklı dönüş hızlarına ve farklı tasarımlara sahip endüstriyel tavan pervanesi modelleri ile karşılaşmak mümkün. Hunter Fan marka endüstriyel tavan vantilatörlerinin öne çıkan özellikleri şunlar:

    
   • 142 cm ile 732 cm arasında değişen kanat uzunluklarına sahiptir,

   • İç mekân ve nemli dış mekân kullanımı için uygundur,

   • 3 ila 5 adet alüminyum kanat ile üretilmişlerdir,

   • Modele göre 100 - 750 watt arası güç tüketimine sahiptir,

   • Modele göre en yüksek hızda dakikada 70 tur ile 250 tur arasında değişen dönüş performansları bulunur,

   • Etki alanları 35 metrekare ile 1.050 metrekare arasında değişir.

    

   Hunter Fan’ı bu kadar özel bir marka yapan yalnızca bu özellikleri değildir. Aynı zamanda Hunter Fan üretmiş olduğu tüm asma tavan vantilatörü modelleri için tüm kullanıcılarına ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunar. Yani hem motorun arızalanması bakımından hem de rahatsızlık verici ses; gürültü gibi unsurlar bakımından herhangi bir sorun yaşamanız muhtemel değildir. Siz de bir endüstriyel tavan vantilatörü seçerken Hunter Fan markasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
    

   Endüstriyel Tavan Vantilatörü Nereden Alınır?

    

   Endüstriyel tavan vantilatörü geniş alanlar için düşük enerji maliyetleri ile akla gelen ilk araçlar. Fakat yalnızca bir endüstriyel tavan vantilatörü almaya karar vermek yeterli değil. Bu tavan vantilatörünü nereden alacağınız da son derece önemli. 

    

   Dünyanın lider markası Hunter Fan’ın Türkiye’deki ilk ve tek yetkili satıcısı olan tavanvantilatoru.com, ev tipi tavan vantilatörlerinden sanayi tipi vantilatörlere kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunar. Aynı zamanda yedek parça ve yetkili servis hizmeti de sunar. Eğer siz de bir tavan vantilatörü satın almak isterseniz, tavanvantilatoru.com’un geniş ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. 

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -
   - Tavan Vantilatörü -
   - Tavan Pervanesi -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.