• Tüm Kategoriler
  • YAZ VE KIŞ İÇİN TAVAN VANTİLATÖRÜ ÇALIŞTIRMA YÖNÜ

   YAZ AYLARINDA TAVAN VANTİLATÖRÜ
    

   Tavan fanı yönünüzü mevsimsel olarak değiştirmek, tavan vantilatörünüzden en iyi şekilde yararlanmanın basit yollardan biridir . Yaz aylarında tavan vantilatörü yönü, doğrudan ve serinletici bir esinti yaratan bir aşağı hava akımı oluşturmaya yardımcı olmak için saat yönünün tersine olmalıdır. Kışın fan yönünüz, yukarı doğru bir hava oluşturmak ve odanın etrafında ılık hava dolaşımı sağlamak için saat yönünde olmalıdır.

   Tavan fanı yönünü nasıl değiştirirsiniz? İster tavan fanı anahtarını kullanın, ister fan uzaktan kumandasındaki düğme kontrolünü kullanın, ister akıllı fanlarınızla sesli komutları kullanın.
    

   Yaz aylarında tavan fanı yönü

   Şu şekilde parçalanır:  
   • Tavan fanı yönü yaz = saat yönünün tersine (aşağı doğru)
   • Tavan fanı yönü kış = saat yönünde (yukarı doğru)
   Yazın serin tutmak için tavan vantilatörünüz saat yönünün tersine dönmelidir. Saat yönünün tersine, fanlardaki bıçak aralığı ile birleştiğinde, yaz aylarında bu hoş, serin esinti olarak hissettiğiniz aşağı doğru hareket oluşturur. Surespeed yüksek hızlı tavan vantilatörlermiz, önde gelen rakiplerden yüzde 20 daha yüksek hızda daha güçlü bir esinti sunmak için optimize edilmiştir.
   En iyi tavan vantilatörleri

   02.07.2020

   Diğer Haberler

   Dekoratif, Kaliteli ve Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

   Hunter Fan Türkiye

   - Oğuzhan Vantilatör -

                                                

   Kaliteli Tavan Vantilatörü ve Tavan Pervanesi Markalarının
   Türkiye Distribütörü ve Teknik Servisi

    

   TAVAN VANTİLATÖRÜ SERVİSİ - TAVAN VANTİLATÖRÜ MONTAJI

   Dumlupınar Mahallesi Çınarlı Sokak No: 21 Nuhoğlu 2. Etap B Blok Mağaza 4 
   PK:34720 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

   Tel :  +90 (216) 369 18 11 Fax : +90 (216) 302 86 92   Twitter Hunter Tavan Vanitlatörü  Facebook Hunter Tavan Vanitlatörü Instagram Hunter Tavan Vanitlatörü pinterest tavan vantilatoru  googlemap  youtube onedio  dailymotion  foursquare
    

   "HUNTER®" is a registered trademark of Hunter Fan Company - "HUNTER®", Hunter Fan Company' nin tescilli ticari markasıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.